Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mindíg 30% koruli valaszadast...

Mindíg 30% koruli valaszadast kapok. Van aki kotelezoen jon es lepontoz mindenkit? Vannak erre szakosodott csoportok?

Figyelt kérdés
...eleg felhaborito!
2023. ápr. 17. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindig (rövid i-vel) 30% körüli értékelést kapsz, akkor a válaszaiddal lesz valami probléma. Nem példa nélküli, hogy valakit indokolatlanul pontoznak le, és tényleg van, hogy időnként feltűnnek olyan frusztrált kis hülyék, akiknek hobbijuk a lepontozgatás, de azért az állandó 30% az már általában jelent valamit.
2023. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az emberek nem szeretik ha valaki megmondja nekik az igazsagot. Inkabb csak azt szeretik hallani amit hallani akarnak. A tobbiek meg rosszak.

Es ebbol adodoan le is pontozzak az embert.

2023. ápr. 17. 09:12
 3/14 anonim válasza:
96%
Ha kotelezoen lepontoznanak mindenkit, akkor mindenkinek alacsony pontszama lenne, de ugy latom ilyen 70% koruli az atlag.
2023. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg lehet, hogy nem az igazságot mondod el, hanem csak beszólogatsz.
2023. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz alacsony értékelést, ne szólj hozzá érzékeny témákhoz, ha eltérő véleményed van. Valószínűleg nekik mást jelent az igazság, mint neked.
2023. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez jogos, többnyire a család kategória húz le.. vagy a munkahely/kollegák
2023. ápr. 17. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én bevallom le vagyok rendesen pontozva, pedig körülnézek mielőtt válaszolok. Néha leírtam később ugyanazt a választ amire 2 nappal azelőtt 0 pontot kaptam, és 80 százalékon áll. Tehát nemcsak az fontos hogy mit írsz, hanem az is hogy mikor.


De nincs ezzel gond, ha úgy érzed hogy nem trollkodsz, akkor nem benned van a hiba.

2023. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 P.O.C. ***** válasza:
22%

Ez nem csak nálad van így. Tendencia lett itt a számítástechnika kategóriába.

A potencionális hasznos válaszokat is lepontozzák.

Sokszor látom, hogy valaki ad egy hasznos választ (ami biztos hogy jó, mert korábban én is úgy oldottam meg) nyomok egy + -ot és kiírja hogy 23%. És már van rajta vagy 4-5 mínusz.


Vagy mert olyan választ adsz, ami neki nem teszik, közben meg igaz. Nem tudja példákkal megcáfolni, de azért lepontoz.

Pl. Pl ha valamilyen Linux hiányosságairól beszélsz. Vagy azt mered mondani, hogy a Windows 11 stabil operációs rendszer és nem rosszabb mint a 10. Vagy ha a Windows 7 hanyagolását, elégedését veted fel.

Ezekre kötelezően nyomják a mínuszt.


Illetve vannak ezek a nyomorékok, akiknek ez a hobbijuk. Lehet már scriptet is írtak erre, hogy nyissa meg az összes kérdést és pontozzon le minden választ több profilból is. Bár egy script írása intelligenciát feltételez. Így ezek tényleg végigkattintgatják ezeket. Remélem ínhüvely gyulladásuk lesz majd tőle. :D

2023. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az 1# -nek írnám,hogy sajnos nincs ra mód és lehetoseg javitani a felhasznaloi feluleten. Ugyhogy így marad
2023. ápr. 17. 10:50
 10/14 A kérdező kommentje:

Ertem,hogy mire gondolsz P.O.C.

Van amikor csak siman segiteni szeretne az ember. Pl elvalt anyuka gyerekkel 2 kutyaval nem tudja mit csinaljon. Javaslom,hogy keresse fel az 0nkormanyzatot egy kis lakasert. De eselyes,hogy a kutyaknak mennie kell,pl menhelyre.

..Huuuuuu! En voltam a rossz,hogy aki kutyaval van az oldja meg, mert mi lesz a kovetkezo? legkozelebb a gyereket adja otthonba? OMG!

2023. ápr. 17. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!