Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdések.hu-n...

A gyakori kérdések.hu-n vannak rendőrök?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 10:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#9 Nézzél szét nyugodtan az index fórumon, fegyverkereskedelemtől az isises szarokig szó szerint mindent meg lehet találni..
2023. ápr. 19. 18:59
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Még anno igen emlékszem kb 10 éve volt a fegyveres gyerek aztán eltűnt, sok felhasználóra emlékszem. Volt egy gyerek szintén aki dicsekedett mennyi földje van és abból mennyi haszna, 100 hektáros parasztnak csúfolták, voltak ikonikus felhasználók, ha sokat agyalnék sok eszembe jutna. pl.: Hakapeszi a fideszes kamionos,
2023. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Most is vannak pl wadmalac
2023. ápr. 19. 22:08
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Wadmalac jó lenne, ha előkerülne.

De sajnos gyanús, hogy egy wadászpuska rosszabbik végére került...

2023. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#12


Hát bakker nagyon kicsi a világ :D


Hakapeszi itt is hódított?

Itt nem mozgolódok otthonosan, de kamionos fórumokon és videósoknál igen, Hakapeszi most arrafelé mocorog. Hírhedt figura, igaz nem a szó jó értelmében :D

2023. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 12ik válaszoló, igen Hakapeszi erre is hódított. Nagy fideszes volt, folyton Orbán dicsérte, meg dicsérte milyen jó a Mészáros Lőrinc nevű pénztárca legalább nem külföldre lopják a pénzt. Azt hittem hátast dobok, de nagy fideszes narancsködös volt az biztos.
2023. ápr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hakapeszi úr tudomásom szerint egy osztrák cégnél kamionozik. Annyira fasza itt Magyarországon minden, hogy külföldön melózik.
2023. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor röhejes lett megint, már már szánalmasan védte a Fideszt, volt hogy azt írta, őt nem érdekli semmi sem, csak hízzon a koca, teli legyen a hűtő, meg egy kicsit nőjön a fizetés és nem érdekli a melegjogok meg a fideszes lopások.


Most már letiltotta a nevét nem látható, de egy idegesítő fideszes volt igazi vérfideszes.

Szerintem a 2018as választás után szabadságot vett ki, mert szinte mindenhol az ellenzéket mocskolta és a kormányt dicsérte.

2023. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!