Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit tennétek, ha bejelentenék,...

Mit tennétek, ha bejelentenék, hogy egy hét múlva megszűnik ez az oldal?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 02:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmit,már amúgyis rég haldoklik az oldal,csak a régi profilomat sajnálom amit indoktalanul töröltek már vagy 8 éve
2023. ápr. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

A legtöbb felhasználóhoz hasonlóan, én is elkezdenék alternatívát keresni :)

Nyilván nem fog megállni az élet.

2023. ápr. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
csodálkoznék...
2023. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Amellett, hogy elképesztően sajnálnám, annak ellenére, hogy már tényleg nem sokat ér, gyorsan kiírnék kérdéseket, hogy ki hol folytatja a hasonló fórumozásokat. Hogy ki tud hasonló jellegű oldalt. Ami leginkább hasonlít erre.


De nagyon remélem, hogy nem így lesz!

Mond, hogy csak egy sima felhasználó vagy, nem illetékes és ez egy előrejelzés! :D

2023. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem fog sokáig működni. Alig van kérdés,rengeteg a troll,az idióta privátozók,akik zaklatják az embert.Sokan eltűntek már innen.
2023. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is észrevettem, hogy kevesebb a felhasználó.

Egyébként megszünni nem hiszem, hogy megfog, mert nem lehet annyira drága a fenttartási díj. Nem kell akkor webtárhely(csak betűkből áll az oldal), nem szükséges a leggyorsabb szerver, a reklámokból meg egyéb bevétel(ek)ből fent lehet tartani az oldalt. Nyilván ha már annyira kevesen használják az oldalt, hogy napi pár kérdés lenne, akkor érdemes lenne elgondolkozni, hogy van-e értelme a weboldal üzemeltetésének.

2023. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Hamarosan nyári szünet,olyankor élénkebb szokott lenni,legalábbis a szex kategória :))
2023. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 TappancsMancs ***** válasza:
90%
Szerintem akadna aki csinál egy másikat és jobbat. Meglebbentené itt is és máris átmennének az emberek. :)
2023. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
A régi külső amugyis sokkal jobb volt
2023. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel privátban beszélgetünk gyorsan megbeszélnénk hogy hol folytassuk pl mailben, vagy messengeren stb.
2023. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!