Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Moderátornak hogy tudnék...

Moderátornak hogy tudnék jelezni hogy töröljék az egyik kérdésemet?

Figyelt kérdés

Fel tettem egy kérdést, de már bánom, ugyanis elég sok magán jellegű dolgot megemlítettem benne..

Hogy tudnám elérni h töröljék?


2023. jún. 14. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Kérj meg 1-2 válaszolót privátban, hogy jelentsék! Persze, valószínűleg akkor sem fogják törölni, mert olyan indoklás nincs, hogy a kérdező megbánta a kérdés kiírását.
2023. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha valami megbontránkoztatót írok a kérdéshez?
2023. jún. 14. 19:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kitilthatnak érte, nem éri meg. Írj e-mailt az oldal jobb alsó sarkában lévő címre, és vagy törlik vagy nem. Ha nem sért szabályt a kérdés, felesleges jelenteni, fent marad.
2023. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2: Akkor azt törlik, de a kérdést nem.
2023. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aahh de én nem akarom hogy fent maradjon! Mondjuk annyi csúnyaszót beleírtam a kérdésbe hogy "leszarom". De ettől még nem hiszem h törölnék
2023. jún. 14. 20:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Mobilról vagyok, jobb alsó sarokban nem látok semmit, csak legalul ha legörgetem van egy olyan email cím hogy info@gyakorikerdesek.hu
2023. jún. 14. 20:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez lenne az amire írhatnék?
2023. jún. 14. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen. Arról az e-mail címről írj amivel regisztrálva vagy, mert gondolom valahogy be kell azonosítani hogy tényleg az kéri a törlést aki kiírta a kérdést. Linkeld be a kérdést is, ne csak a tartalmára hivatkozz, mert nem biztos hogy úgy beazonosítható.
2023. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fuh az a helyzet, hogy másik emailről küldtem a levelet, belinkeltem a kérdést is. Viszont ennek a gyakorikerdeses profilom emailjének a jelszavát azt nem tudom. Oda csak regisztrációnál léptem be utoljára, vagyis nem azt az email címet használom
2023. jún. 14. 20:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Törölték! Köszönöm a segítséget:)
2023. jún. 14. 21:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!