Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem működhetne értelmesebben...

Nem működhetne értelmesebben egy ilyen (le)pontozási rendszer?

Figyelt kérdés

Korlátozott lehetősége lenne mindenkinek, pl. rlőször csak 3-szor nyomhat piros kezet. Zöldet korlátlanul. És ha elfogy a piros, csak bizonyos zöld megnyomása és/vagy bizonyos hasznos válasz adása után járna bónuszként megint 1-1 kredit piros kézre.


Akkor jobban meggondolnák az emberek, az érzelmi, meg bosszúbóli és irigységből történő pontozgatást.


Tudom, sosem lesz ilyen, de nem lenne egy igazságosabb rendszer?



#pontozás #Lepontozóbarmok
2023. jún. 26. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Feleslegesen túlbonyolított, ráadásul kontraproduktív is lenne. Akik piros kezet imádnak nyomkodni, azok így is megoldanák, legfeljebb cserébe random kiszórnának egy rakás zöldet, ha van értelme az adott kommentnek, ha nem. Így meg még a trollkodásra is ráerősítenél, hisz kapnák a rengeteg random pozitív értékelést.
2023. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam én is amikor kiegészítettem azzal hogy vagy legyen x hasznos válasz. Azt már nem lehet annyira manipulálni. Persze semmi sem lehetetlen.
2023. jún. 26. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Viszont a trollokat le kell pontozni, így, ha nem lenne lehetőség megfelelő mennyiségű piros kiosztására, a haszontqlqn válaszok is hasznosként lennének értékelve
2023. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én a szinttől függővé tenném, mert a sok troll általában lusta x választ írni és x ideig várni
2023. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Trollokat lehet jelenteni.Ha pedig zöldet nem kap, akkor hasznos sem lesz a válasz.
2023. jún. 26. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Ennél az értékelési rendszernél meg a toplistánál már csak az a nagyobb marhaság, hogy egyesek mennyire túlságosan belelovallják magukat. Meg milyen megoldásokat fundálnak ki a megoldására...Már bocs.
2023. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs bocsánat!
2023. jún. 27. 09:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!