Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen gyakran Gyakorizol?

Milyen gyakran Gyakorizol?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 19:47
A kérdező szavazást indított:
havonta egyszer
hetente egyszer
hetente többször
naponta egyszer
naponta többször
folyamatosan itt lógok
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább hétvégente, akkor van rá időm és kedvem.
2023. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször feljövök, de már csak felnézek, szétnézek 1-2 kategóriában, és legtöbbször anélkül, hogy valamihez is egyáltalán hozzá szóltam volna, hamar megyek is. Régebben rengeteg időt itt tudtam tölteni. De ma már nem. Nem tudom, hogy én változtam, vagy az oldal hanyatlásának tudható be. Vagy mindkettőnek. Mindenesetre már inkább csak, a korábbi függőségemnek köszönhetően, megszokásból nézek be, de valójában unalmasnak tartom. Pedig már 2010 óta az oldalon vagyok, és kezdettől fogva függője voltam.
2023. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es.

Én nem régen regisztráltam, de már többször olvastam ezt a “régen jobb volt az oldal” egysorost. De indoklásnak többnyire csak annyit, hogy “jobbak voltak a kérdések meg a válaszok”. Szóval ez így nekem nesze semmi...

De hátha te kifejted. Szóval miért rosszabb most az oldal mint anno?

2023. júl. 5. 00:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Ezt nehéz megfogalmazni amit kérdeztél, mert tényleg csak ezt lehet rá mondani.

Első, hogy most az olyan kategóriákban is, ahol korábban folyamatosan peregtek a kérdések, folyamatosan írták ki az újakat, most azokban is sokszor 15-30 percenként jön új kérdés. Van, hogy a főoldalon egy kérdés fél napig is ott van, mert az adott kategóriába annyira nem jön újabb kérdés. Korábban akárhányszor frissítetted a főoldalt, mindig új kérdést találtál minden kategóriánál. Ha percenként frissítetted le, akkor percenként voltak újak a kérdések.

A másik pedig, hogy tényleg jobbak voltak :D Példa: ételek kategóriában valóban főzéssel kapcsolatos hasznos kérdések voltak. Most meg sokszor a berúgással kapcsolatban, hogy ma berúgok holnapra kijózanodok-e, meg hogy mennyit kell innom hogy berúgjak. Akkor, hogy a ma főzött étel holnap jó lesz-e még. Meg hogy a meki, a kfc, a burger king, melyik a jobb, meg ezekről kérdések. A felnőtt kategóriában a sok értelmetlen inceles kérdés. Meg hogy a nőknek milyen fizetés meg milyen autó kell hogy legyen a pasinak, hogy szóba álljanak vele.

Kb. ilyenekre gondolnak akik ezt írják.

És akkor még ott vannak a kötözködő, megmondó válaszolók. Régen nem volt ez. Voltak trollok, de inkább azok is jópofák voltak. Most meg sokszor a kérdezőnek beszólnak, kiosztják, kioktatják. Sokan így vezetik le unalmas perceiket.

2023. júl. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 köszi, hasznos volt.
2023. júl. 5. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet,h régen nem v annyi boldogtalan,frusztrált embre,mint a covid,ill a válság óta,ráadásul ez jobb a Facebooknál az ilyen szerencsétleneknek,mert még inkább következmények nélkül lehetnek parasztok,hisz itt nem csak arc nélkül lehetnek,hanem valós név nélkül is!Szánalmasak!!

Én mindennap kapok nekem releváns kérdésekkel kapcsolatban infót a mail címemre+a hét kérdéseit mindenféle kategóriában,úgyh én mindennap ránézek az engem érdeklő kérdések válaszaira,és sokszor jókat röhögök,mert a trollokat sokan nagyon viccesen oltják le!:)Néha kiírok kérdéseket,és legtöbbször tök jó válaszokat kapok,szóval szerintem nagyon hasznos ez az oldal!!

2023. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nepi egy - havi egy látogatás között.
2023. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
heti kb. 6 alkalommal
2023. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!