Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Visszavonhatóvá vagy javítható...

X0 kérdése:

Visszavonhatóvá vagy javíthatóvá lehetne tenni az értékelést hogy hasznos-e a válasz?

Figyelt kérdés

Már megint félrenyomtam, most közben egy másik hozzászólást is elolvastam, ami nem hasznos, az egér meg a hasznos hozzászóláson volt. Máskor is volt már sajnos többször, mindkét irányban előfordult már, sokat már el is felejtettem, a legutóbbit még nem.

Egyébként, amikor elírok valamit, akkor se tudom javítani.


2023. júl. 12. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen mindegy. Vannak többen olyanok, akik el sem olvassák a választ, csak értékelnek, mert ezzel előrébb kerülnek valamilyen listán.


Ennek tudatában nem kell foglalkozni az értékelésekkel.

2023. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
55%

A vaktában nyomkódók csak egy része és nem miattuk kellene bevezetni a javítható értékeléseket és javítható válaszokat. Hanem inkább alap, ami máshol is megvan. Több esete is lenne... Például simán félrenyom valaki. Másik, hogy elhamarkodja és utólag megfontoltabban pontozna, ami szintén teljesen normális emberi dolog és érthető is. Például Youtbe-on és Facebook-on is visszavonható és módosítható az értékelés, mint talán két nagyon ismert példa. Ott van még az is, hogy viszonylag gyakori, hogy közhelyes, de téves válaszokat írnak akár többen is, és csak ezért azt pontozzák helyes vagy hasznos válasznak, míg később valaki valóban megfelelő választ ad, és már nem lehet kijavítani a helyetelen pontozást.


A válaszok javíthatósága is egy amúgy bevett működés máshol is. Max a javítást kell jelezze és linken az eredeti választ, ami mellékesen hasznos.


Érdemes lenne a bal oldalon a kategória listánál is minden kategória név után egy lenyitható nyilat tenni, mert szerintem sokan azért nem találják meg a megfelelő alkategóriát, mert azt hiszik, hogy csak annyi kategória van, mint a fő kategóriák. Valami ilyet és ez is elég ismert jelzés:


Állatok▼

Családi kapcsolatok▼

Egészség▼

Elektronikus eszközök▼

Emberek▼

Ételek, italok▼

stb

2023. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
54%
Ja és azt is jobb lenne bevezetni, hogy az értékelésnél legyen lenyitható, hogy melyik nickek értékeltek. Ez az anonimitás arra buzdítja az embereket, hogy ne vállalják magukat és az értékelésüket, ami egy rossz irány. Ami engem illet az anonimitást is kivenném, mert még egy nick név is igazából anonim, de így még az sem tudható, hogy egyáltalán melyik nick miket pontozgat. Szóval a nicket odatenném lenyithatóan, hogy kik pontozták. Egyből "lebuknának" bizonyos trollok. :)
2023. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Max ilyen 5 vagy 10 másodperces sávot lenne érdemes rá betenni mert később már nem nagyon elhetne azzal amgyarázni a megváltoztatást hogy félrenyomott.
2023. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Támogatnám, én is nem egyszer kattintottam már mellé.
2023. júl. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz itt semmilyen változás, főleg nem felhasználói kérések, javaslatok alapján. Pont le...ják.
2023. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!