Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért "anonym" mindenki...

Arpi1969 kérdése:

Miért "anonym" mindenki szóval alig valakiknek van "nick" nevük itt a világhírű GYK portálon???

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 23:58
A kérdező szavazást indított:
azé me nincs idő arra hogy beírja vki hogy mondjuk ez vagy az legyen neki a "nick neve"
a titkosság végett, annak a céljábul
me így sokkal jobb, nem köll mindenkinek tudni hogy aztat is ez ítra meg eztet is, csak "anomimus" írta az összeset
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Me' mé' ne?
2023. júl. 16. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Há me csak.
2023. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kell, hogy a válaszaimban elszórt adatokból bárki is összeállítson rólam egy teljes képet.
2023. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pár évvel ezelőtt úgy emlékszek sok "nick" név volt most szinte mindenki anonim. mi változott?
2023. júl. 16. 11:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a műtájszólás egyáltalán nem vicces. Nem mindenki szereti, ha követni lehet a válaszait/kérdéseit, ez az oldal is több évig anonim volt.
2023. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
penig az vót a szándokom hogy vmi vicceset írjak. akkó nemsikerült?
2023. júl. 16. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez alapvetően egy anonim oldal. És az embernek semmi szüksége arra hogy puszta ellenszenvből lepontozzák, csak mert korábban valami nem tetsző választ adott. Így se sok értelme van ennek a pontozási rendszernek, hát még ha mindenkinek látszódna a neve.
2023. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog, egyik a profilozás hogy idővel nagyon jól kirajzolódna ki kicsoda, ha mindenfajta témakörös válaszánál ott van a neve. Idővel akár még fel is ismerhetővé válna, akár az ismerősei által. És akkor olyan dolgok derülhetnek ki, amiknek nem kellett volna.

A másik pedig a célzott zaklatás. Pár éve nagy divatja lett a lepontozgatásnak is, sokakat látok névvel most is akik fixen mindig megkapják a pirosat ugyanattól az embertől, ha épp ott jár. Nem a válasza, hanem a személye miatt. Illetve szintén uccsó pár év de folyamatos kötekedés beszólogatás is megy sokaknál, na most ha valaki névvel kommentel mindenhova akkor sokkal könnyebb ellene fordítani a korábbi válaszait is. Támadási felület, amivel pont a legaljasabb trollok persze hogy vissza fognak élni, miért ne tennék ha megtehetik. Láttam is már jópár embert aki eleinte látható névvel aktív volt, pár hónap után visszaváltani anonymra. Nem véletlen.

2023. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A fentieken túl én pl. azért rejtem, mert olyan jól sikerült nevet választanom, hogy akár utca, házszámot is írhatnék. Pici keresgélés után beazinosítható vagyok.
2023. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán használom a GYIK-et. El is felejtettem, hogy nem vagyok anonim...Na az is lettem gyorsan. Az ember szereti, ha nem ítélik meg és egy-egy válasz alapján nem fognak.
2023. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!