Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki gyakorin toplistás és ott...

Aki gyakorin toplistás és ott van a neve mellett, hogy például ebben a hónapban 200-300 kérdése volt, az miket kérdez az oldalon?

Figyelt kérdés
Pörgeti a site-ot vagy tényleg ennyi kérdése van? :D
2023. aug. 11. 03:09
 1/9 anonim válasza:
82%
hát olyan értelmetlen kérdéseket ír ki mint te
2023. aug. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ennyire unatkozik a kilátástalan magyar valóságban...
2023. aug. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. De legalább nekem ez 15 év gyakorizás után körülbelül a 10. kérdésem :D azért lepődtem meg
2023. aug. 11. 06:02
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A rekordernek, legalábbis a 30 naposban 773 kérdése van a pontok alapján, ez napi átlag 25,7 kérdés....
2023. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Hogy ebben a hónapban valakinek hány pontja van a 30 napos toplistán, azt csak akkor tudod, ha augusztus 1-én hajnalban elmentetted a toplistát, és a mai pontszámokból kivontad az akkori pontszámokat.

Attól, hogy nem írtál róla, megtehetted.


Arra tippelek, hogy nem tetted meg, hanem csak ránéztél a mai toplistára. De ha csak 600-900 pontot láttál kérdésért, akkor bizonyára nem a 30 napos toplistát nézted, hanem valamelyik kategória toplistát.

A mai 30 napos toplistán (2023. július 12.-2023. augusztus 10. időtartományban gyűlt pontok) viszonylag elől, az első oldalon van kérdésért 2319 pont (20. helyezett, ez 773 kérdés). A mai 30 napos toplista kérdésrekordere a kérdésért 2592 pontot szerző használó (158. helyezett, ez 864 kérdés.)


Képen: [link]


Hogy aki sok kérdést ír, azt miért teszi, éppúgy tippelni tudja más is, ahogy te magad. Valamennyit észrevettél belőle, és kérdésként megírtad a csipkelődésed.

2023. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

'nekem ez 15 év gyakorizás után körülbelül a 10. kérdésem :D azért lepődtem meg" - Nem tudom , hogy te milyen életet élsz, nem sok minden érdekelhet téged...vagy azokat az ismereteket nem akarod gyorsan megszerezni vagy...nem tudod, hogy innen meg lehet gyorsan szerezni sok információt.

Volt olyan időszak, amikor naponta legalább 10 kérdést fel tudtam volna tenni. 1 hónapon keresztül biztos. És értelmeseket. Mert sok minden foglalkoztatott és az életnek sokféle kihívásai vannak. Ha egy másik nevet kellene adni magamnak, akkor az egyik esélyes ez lenne "kérdésgyár". Még csak 1.100 kérdésem. Ezt 3 év alatt tettem fel, és van úgy 50, amit megírtam, de végül (még nem) tettem fel. És ezeken kívül van sok-sok értelmes kérdés, amik csak megfogalmazódtak bennem, de nincs időm megírni. Meg a visszaválaszok is sokszor időigényesek.


Azon kívül, hogy valakit sok minden érdekel, lehetőségek lehetnek:

- Pontszerzés.

- Hogy az emberek ráfigyeljenek (akár szeretethiány, akár büszkeség miatt).

- Azt se zárom ki, hogy valakinek ez a munkája, hogy generálja a forgalmat az oldalnak és itt tartsa az embereket.

- Volt itt egy valaki, aki feltette ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__123422.. - Tehát vannak, akik unatkoznak és azért tesznek fel kérdéseket.

- Vagy, hogy lefoglalják gondolatukat trauma miatt.


Ha hihetetlen, amit fentebb írtam magamról, akkor nézz rá az Emberek és az Otthon kategóriára. Nézz végig 5-5 oldalnyi kérdést (mármint csak a kérdéseket olvasd el). Majd számold össze, hogy hány kérdés érinthetett téged az elmúlt 15 évben. A Tudományok és más témaköröket még nem is említettem.

2023. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom , hogy te milyen életet élsz, nem sok minden érdekelhet téged...

És ezt abból szűrted le, hogy nem gyakorin kérdezgetek rá mindenre? :)


Hogy aki sok kérdést ír, azt miért teszi, éppúgy tippelni tudja más is, ahogy te magad.


Igen, ez volt a kérdés lényege, gratulálok, hogy elért hozzád is.

2023. aug. 11. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem, hanem abból, hogy "15 év gyakorizás után körülbelül a 10. kérdésem". A kulcsszó a "gyakorizás". Ez egy rendszeres tevékenységet, rendszeres használatot sugall.

Aki válaszolgat és olvasgat kérdésekre, az kérdezni is fog. Ebből a szempontból "beszippant" ez az oldal.

A leírtak alapján azt gondolom, hogy nem megfelelő szót használtál. - "gyakorizás"


Kizártnak tartom, hogy az embernek annyi és olyan kapcsolatai legyenek, hogy Mindig és Minden kérdésre megkapja a választ ismerősöktől. Nyilván akinek van energiája, ideje stb., az utána is kereshet és olvasgathat róla hosszasan. De az életben olykor vannak dolgok, amiket gyorsan kell megoldani, amihez nem mindig van kéznél a megfelelő ember vagy információ. Erre tökéletes gyakori.

2023. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Trollkérdéseket. Legalábbis én nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyi mindenre kíváncsi legyen.
2023. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!