Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szabad-e válaszban konkrét...

Szabad-e válaszban konkrét linket elhelyezni?

Figyelt kérdés

Amennyiben az informatív, nem káros oldalra vezet, nem ütközik jogszabályba, nem reklám...


Csak mert az utóbbi időben törölték néhány ilyen hozzászólásomat, indoklás, üzenet, figyelmeztetés nélkül.


Az oldal felhasználási feltételei között nincs ilyen tiltás.


2023. aug. 25. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem triviális és közismert dologról van szó, minden objektív választ alá szoktam támasztani egy forrás linkkel, és nem szokták törölni. Legalább 10-15 ezer ilyen választ adtam már bármilyen probléma nélkül.


Előfordulhat, hogy egyes oldalakat vagy forrásokat valamiért nem tolerálnak, de arra 2-3 alkalom után rájössz. Például sorozatokkal kapcsolatos témákban ott a sorozatjunkie kritikus blog, és egy időben rendszeresen törölték a rá mutató válaszokat. Holott maga az oldal is tiltja az illegális megosztásokat, még elvétve sem nagyon találsz olyan kommenteket, vagy linkeket ami sértene szerzői jogot.

2023. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

userbenchmark.com volt egy olyan kérdésnél, hogy két proci közül melyik a jobb.


Ez meg egy oldal, ami processzorokat hasonlít össze...

2023. aug. 25. 13:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem mész messzire, ha itt felhasználótársaid megválaszolják, hogy lehet is, meg nem is.

Kérdezd meg az oldal alján megadott elérhetőségen!

Nekem is töröltek már válaszom, aminél nem értettem, hogy miért? Megérdeklődtem, hogy miért, megírtam, hogy miért nem értem. Azt a választ kaptam, hogy tévedés történt, kiírhatom újra a választ.

Lehet, hogy nálad is így van, lehet, hogy megindokolják.

2023. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"Azt a választ kaptam, hogy tévedés történt" - Ez rendkívül érdekes, merthogy a szabályzatban benne van, hogy a moderátorok döntéseit nem lehet bírálni. Magasra másztak.
2023. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivételek mindig vannak. Volt már olyan törölt válaszom amire automatikusan küldték a figyelmeztető ablak szövegében (a böngészésbe ékelődő moderátori üzenet, ami elveszi a teljes képernyőt amíg jóvá nem hagyod; nem vagy szerencsés ha már találkoztál ilyennel) oldalas levelet, hogy 'bocsika, ez félrement, nyugodtan írd ki újra'. Pedig valami ostoba vitatkozás miatt volt, kicsit gyorsan takarították a kommenteket, 1-2 törlés alaptalan volt.
2023. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

↑4

Nem bíráltam őket, csupán megkérdeztem az okot, mert magamtól nem tudtam rájönni. És miért ne tévedhetnének, és ha tévednek, miért ne ismernék be? Ha bármilyen okot írtak volna, akár olyat is, ami szerintem nem helytálló, akkor is elfogadtam volna és nem vitattam volna.

2023. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"a böngészésbe ékelődő moderátori üzenet, ami elveszi a teljes képernyőt amíg jóvá nem hagyod" - pffff. Ilyennel még nem talalkoztam, csak a reklámok idegesítenek (egyiket sem nyitom meg, egyiket se vásárlom meg, nem megyek a tömeg után, hanem, ha megveszek valamit, akkor előtte jóóó sokáig utána nézek, hogy biztosan megfelel-e, aztán még így is hibázok...), különösen azok, amik kitakarnak egy teljes (rövid) hozzászólást vagy egy hozzászólásnak a részletét, így frissítenem kell az oldalt.


"Kivételek mindig vannak." - Igen, mindenki tud hibázni vagy tévedni, de azért a szabályzatban nem kellene felkiáltójellel szerepelnie. Nnéhány éve így volt, azóta nem tudom, hogy még mindig benne van-e és felkiáltójellel.

2023. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem és benne van, de felkiáltójel nélkül. "Tilos a moderátorok döntését felülbírálni..." Hát, már ez bírálás volt..., akkor milyen szankció jár nekem? No, jöjjön egy moderátor! De ne rám, hanem a szabályzatra, hogy kijavítsa azt.

No, bocsánat, de most ilyen kedvem van.

2023. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak felnpttfilmes dolgokat, illetve személyiségi jogokat sértő dolgokat tilos linkelni.
2023. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9: + szerzői jogot sértőt, ez a három fő kategória amit szinte kivétel nélkül törölnek.

A többinél a kísérőszöveg tartalmán múlik, hogy mennyire érződik belőle egy burkolt vagy nyílt reklám, vagy csak magyarázatként van ott.

2023. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!