Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan kell itt jelentgetni...

Hogyan kell itt jelentgetni azokat akik.nagyon nemkívánatosakat írnak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Miért akarsz jelentgetni?

Hivatásod vagy hobbid a jelentgetés?

Szerintem ne jelentgess, hanem vitatkozz, ha akarsz!

2023. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Kérdések és válaszok jobb alsó sarkában lévő gombra kattintva tudsz jelenteni. Ha nem látsz ilyet, akkor még nem érted el azt a felhasználói szintet, ahol ez elérhetővé válik.


Akkor törölnek csak, ha a szabályt is sért egy tartalom, nem elég annyi, hogy neked nem tetszik.

2023. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi.

velem.sem akart senki se vitatkouni csak.fenyegettek a jelentgetésekkel.


nem.tudom h ért e valamit, de az biztos h vagy 30 percenként írhatok.új kérdést, pedig évek óta itt vagyok.

2023. szept. 5. 08:13
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nincs köze a jelentésnek hozzá.

4. szinten van a profilod, és annak a korlátozása szerint 30 percenként lehet kérdést kiírni. Ha rákattintasz a szintet jelző számra, kiírja a jogosultságokat és korlátozásokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szintek


Ha nem írsz olyat ami moderálandó lenne, akkor hiába fenyegetnek bármivel, vagy akár jelentenek is, nem fog semmi történni. Ha viszont van alapja a jelentéseknek és törölni is kell a válaszaidat vagy kérdéseidet, nem fogják sokáig tolerálni, idővel tilthatnak.

2023. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. köszi.
2023. szept. 5. 08:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!