Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A válasz százalék hány értékel...

A válasz százalék hány értékelt hozzászólás után lesz látható?

Figyelt kérdés

#gyik #értékelés #Válasz százalék
2023. szept. 6. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
minimum 2 kell hozzá.
2023. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pontosabban 125%-os összértékelés kell ahhoz, amire gondolsz.

De nem fogalmaztam teljesen egyértelműen. A ranglistán szereplő kategóriánkénti százalékra gondoltam.

2023. szept. 6. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az már első nap is, ha volt elég értékelés.
2023. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Másodszorra sem fogalmaztál egyértelműen, legalábbis nem a Gy.k. megnevezését használtad. A többiből arra következtetek, hogy a ranglista a „Toplistás helyezéseid”-et jelenti.


Ahhoz, hogy egy kategória sorának Válasz százalék* oszlopában százalékérték jelenjen meg, az szükséges, hogy az adott kategóriában válaszokért legalább 15 pont gyűljön össze.

(Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások. A moderátorok által törölt (szabályszegő) válaszért -5 pont jár.)


1./ A saját toplistában egy kategória akkor jelenik meg, ha a használó a megelőző 30 napban 0-tól eltérő összpontszámot szerzett. (Össz. pontszám oszlop.)

0 lehet úgy is, hogy nem szerzett pontot, és úgy is, hogy szerzett, de vegyesen plusz és mínusz előjelű pontokat, amelyek összege 0.

Tehát, hogy valaki láthassa adott kategóriában a válaszadási százalékát, az szükséges, hogy a kategória, összpontszám alapján, egyáltalán megjelenjen.


2./ A saját toplistában megjelenő kategóriáknál csak a megelőző 30 nap pontszámai láthatók.

Így, lehet, hogy van Válasz százalék*, de a Válasz oszlopban 15-nél kevesebb pont van.


Mindezeket sok év alatt, Gy.k. ismertetőkből (van, ami csak régebben szerepelt ismertetőben), jelöletlen, de egyértelműen üzemeltető által írt válaszokból, itt megjelent kérdésekre mások által adott válaszokból, illetve saját megfigyelésekből, kigyűjtésekből, kísérletekből gyűjtögettem össze.

2023. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 4-es! Erre voltam kíváncsi.


Igen...nem minden egyértelmű az oldalon. Talàn azért is, hogy tegyünk fel kérdéseket, több reklámot lássunk...ez pimasz módszer lenne a bevétel növelésére.

2023. szept. 12. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!