Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit jelentenek válaszoknál...

Mit jelentenek válaszoknál ezek a karikák? Kép alább!

Figyelt kérdés

[link]

Ha rákattintunk egy válasz értékelésére, akkor kijönnek ezek a karikák. Pontosan hogyan kell értelmezni?

Gondolom ahány karika annyian értékelték a választ.

A zöld karikák +, a piros - a seszínű meg a semleges értékelések.

Gondolom eddig jó vagyok :D

Nade az %-ok hogyan jönnek ki?

Én nem annyi %-os vagyok mint amit itt mutat. Vagy ez nem az a %??

Ezt az egész értékeléses dolgot nem értem...



2023. szept. 27. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első tippek jók. A százalékos érték annak a felhasználónak az értékelési százaléka, aki leadta. Azért látsz más számokat, mert van egy hasznos válaszADÁSI százalékos értéke a fiókodnak, és van egy hasznos válaszÉRTÉKELÉSI százalékos értéke is a fiókodnak.

Az elsőt a saját válaszaidra kapod mások értékelése alapján (mennyire hasznos válaszokat adsz).

Az értékelési százalék az általad mások válaszára leadott értékelése alapján jön ki, hogy mekkora mértékben értékelsz a többséggel azonosan. Ennek van még egy olyan korlátozása, hogy a felhasználói szinthez van kötve, hogy az értékelési százalékodhoz képest mennyit számol el az oldal, ezért láthatsz "kereken" 15, 30, 50 és 75 százalékos értékeléseket is, azok a felhasználók a szintjük maximumával értékelhetnek csak.

2023. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírásakor nem nem értetted, hanem nem tudtad. Ahhoz, hogy kiderüljön, hogy érted-e vagy sem, el kellett volna olvasni a Használati útmutatóban azt a fejezetet, hogy „Hogyan számolódik egy válasz hasznossági százaléka?”.

Képen: [link]

A használati útmutató elérhetősége: https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2023. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!