Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ilyen lassú az oldal?...

Miért ilyen lassú az oldal? Nálatok is ilyen lassú az oldal?

Figyelt kérdés

Példának egy eset:

[link]

Rákattintok a válasz mezőre és elkezd homokórázni 2-8 másodpercig, mikor hogy. De ez a lassulás más esetekben is megvan, például válasz elküldésénél, értékelésre kattintásnál... mindenhol ahol interakcióba lehet kerülni az oldallal.

Az érdekesség az hogy nem mindig csinálja, 8-10 kattintásnál egyszer.

Net jó, telekomos optika 1000/1000. Minden más weboldal kiválóan működik.

Chromw böngésző. Cache meg kuki törléseket megcsináltam.

Kb 1 hónapja kezdte ezt csinálni.



2023. okt. 8. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Márpedig nem az oldal lassú, ezt jelenlegi tapasztalatomból is kijelenthetem.
2023. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Basszus..... :D

Ahogy beírod ugye egy kulcsóhoz az első betűt azonnal kidobja a találatokat ami már szerepelt kulcsszóként. És ahogy továbblépek tabbal azt rajta be nem amit írtam.

Nem kamu a kérdés, tényleg akadozik... ott a screenshot is.

2023. okt. 8. 18:26
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Oké. Ha az oldallal lenne probléma, tömegesen írnák a kérdéseket arról hogy miért nem jó. Az egyedi kérdéseknél ki lehet ezt zárni, hiszen eddig nálad merült ez csak fel.

Amúgy nálam is rengeteg oldal (nem csak ez) időtúllépéssel megáll, sokszor, akár ötnél többször is újra be kell tölteni őket, mire megjelenik a tartalmuk. Ez inkább szolgáltatói hiba, valami szarakodik.

2023. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

5-ös akkor szólj a szolgáltatódnak, mert szar a neted.

Nálam semmi mással nincs progléma cak a gyk-val.

2023. okt. 8. 18:34
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta én is tapasztalom, de csak rövid ideig áll fenn (egy válaszomnál ma délelőtt is kellett vagy húsz másodpercig várni; az utóbbi hetekben egyszer már olyan is volt, hogy vagy egy percig nem volt elérhető az oldal), és nagyon ritkán, hetek alatt vagy négyszer volt ilyen probléma.

Könnyen lehet, hogy nem mindenki fut bele.

2023. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Biztos a válaszolók tehetnek arról, hogy tájékozatlanságokdnál fogva egy konkrét vírustanya van az eszközeiden, és persze mindenki hülye rajtad kívül.
2023. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Nálam is néha előfordul, mikor pl több oldalas kérdésnél következő oldalra nyomok ott van hogy pár másodpercig tölt.
2023. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, visszagondolva stimmel minden, itt is ezek voltak. Tényleg kb 1 hónapja lehet, és tényleg csak kb minden 10. ilyen lekérdezésnél. Rövid, pár mp-s akadások, de volt amikor szembetűnőbb, 8-10 mp. Én ezt kérdésfeltevésnél is elég gyakran érzékelem egy ideje. És tényleg csak itt az oldalon. Tippre valami gyik-es adatbázis lassulást mondanék, vagy az ő webhelyszolgáltatójukat, de amúgy fogalmam sincs. Remélem javul és nem romlik, és főleg nem nyekken meg végleg, mert pont mostanság kezdem újra jobban megkedvelni.
2023. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam leginkább válasz elküldésénél vehető észre. Van mikor percekbe telik. Konkrétan nem kötöttem az oldalhoz idáig, de ahogy mondjátok...
2023. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
1-2-3-as látjátok, van aki tudta értelmezni a kérdést és nem csak a kulcsszavakon rágódik.... lehet nem kaptatok mostanában péniszt, azért láttok mindenhol azt :D
2023. okt. 9. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!