Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törölnek önkényes módon...

Miért törölnek önkényes módon bizonyos kérdéseket, hozzászólásokat? És nyom nélkül? A számozás is elcsúszik?

Figyelt kérdés

Nekem eddig nagyon úgy tűnik, hogy önkényes módon bírálva törölnek bizonyos kérdéseket, válaszokat. Legalább lenne valami nyoma ennek, hogy töröltek egy hozzászólást például, ha már indoklás nincs.

Van egyáltalán pontos szabályzat, amit elvileg, állítólag követni kellene? Mert eddig nem úgy vettem észre.

Az is rettentően zavaró, hogy mivel nyom nélkül eltűnik a hozzászólás, ezért elcsúszik a válaszok számozása. A legtöbb ember pedig úgy reagál másokra amikor válaszol, hogy számozás szerint. Tehát ha csak 1 kommentet is törölnek, akkor borul az egész, és átláthatatlanná válik.



2023. okt. 16. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
34%

A szabályzatot sértő tartalmakat törlik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

Könnyű belecsúszni egy vita során a provokációba, kötekedésbe, sértegetésbe, személyeskedésbe, másokat megbotránkoztató véleményekbe - vagy ilyen célból kérdést feltevőkbe lehet botlani. Ezeket törölni szokták.


A cenzúra előzetes jóváhagyást jelent, ilyet nem tud az oldal. Moderálás van.

2023. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
38%

1. Ez nem teljesen így van. Ha sokan jelentenek, egy akár 100%-ig szabályos választ, akkor is törlik.

És igaza van a kérdezőnek, legalább indokolnának, mert én pl. tényleg nem tudom, hogy mi volt a baj a kérdésemmel.

De tudok olyan esetet is, amikor töröltek kérdést, mert a cenzor nem ismerte a képen lévő személyt, és privát fotónak hitte, pedig egy színésznő, nyilvános, hivatalos képe volt. Ruhában!

2023. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
64%
A számozás jó lenne ha megmaradna,és ode lenne írva "törölt válasz" és akkor kb. lehetne követni, hogy ki mir egondol. Főleg ha pl. 8-10 választ törölnek egyzserre.
2023. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy van szabályzat.

Emellett tudod csekkolni azt is, hogy a kérdést vagy választ milyen esetekben távolítanak el.


Ezt csekkolhatod az adott kérdésnél/válaszoknál a narancssárga gombocskára kattintva jobb oldalt alul.


Felsorolják.

2023. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
33%

Nincs tapasztalatom a törlések jogosságával kapcsolatban, mert nem törlik a kérdéseim, válaszaim.

A választörlés miatti átsorszámozás okoz érdekességeket; önszidást, öndicséretet, jövőbelátást: [link]

2023. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
43%
2. vagyok. Miért a lepontozás, mikor az igazat írta? Pl. az is igaz, mikor az ÁLLATOS rovatból kibannoltatták az ÁLLATORVOS válaszolót, aki pedig 100%-os szakmai válaszokat adott, csak sokaknak nem tetszett a Dr. House stílusa.
2023. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
12%

Nem unod éveken át ezt az állatorvosos sztorit felhozni? A stílus alapján is moderálnak, úgyhogy akkor is jogos a törlés. Nem igaz, hogy darabszám alapján tiltanak.

Múltkor még voltak pipák a neved mellett, ezek szerint téged is kitiltottak már, de visszajársz vergődni.

2023. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
35%
Ha szabályzat ellen nem vét akkor hiába jelentik, de szerintem ez emgint onnan fakad mint az előző két iylen kérdés a napokban....
2023. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
73%
8. NEM VICC! Van 1-2 olyan, hazai személy, akiről nem írhatsz ki kérdést, mert egyből törlik. Nem a Zorbány, nem is politikusok.
2023. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
49%
9: példát tudsz mondani?
2023. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!