Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a "A...

Miért van az, hogy a "A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak! "?

Figyelt kérdés

Úgy értem, szexuális felvilágosításra főként a 18 éven aluliak szorulnak és szerintem nem jó ötlet megfosztani őket a kategóriában való kérdésfeltevés jogától, még ha nem is mindig tartja be mindenki a korhatárra vonatkozó szabályokat, és az adminok sem feltétlenül tartatják be ezt, ez szerintem nincs eléggé átgondolva.

Bár eltudom képzelni, hogy a kiskorú vendégek ezen témába való bevonása jogi korlátokba ütközik. Vajon ez tényleg így lenne?

(Nem gúnyolódni szeretnék, tényleg érdekel.)


2010. okt. 18. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igazad van :)
2010. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát én láttam már pár igen csúnya kérdést itt....
2010. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
itt nem azzal lenne a probléma, h egy 18 éven aluli szexel kapcsolatos kérdést tesz fel, hanem azzal, h esetleg olyan dologat fog olvasni amit eddig nem tudott, és egy 18 éven aluli gyereknek nem is kéne még ilyenről hallani, aztán meg videókat nézni meg stb..
2010. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de mi ez a 18 as mánia?Mindenki úgy beszél mintha 18 év alatt nem létezne élet.Valljuk be kit nem érdekelt 18 éves kora alatt is a hasonló dolgok?Nincs olyan fiatal akit ne érdekelne legalább 1 kicsit na és tudjátok ki tartja be ezeket a 18 as felszólításokat.Csak azért vannak hogy ne legyen semmilyen törvényi ütközés nem?
2010. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik 18 alatti világ, úgy hívják, Minimax.
2010. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg Hanna montana XD
2010. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
hát igen nektek biztos úgy hívják,híták bár ahogy látom ti pont ezen a ponton vagytok bocsánat majd jópár év múlva megtudjátok miről beszélek addig pedig szóljatok a mamátoknak hogy mindig időben cseréljetek liberót
2010. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
és mégis ha már ilyenekre rákattintanak akkor az a pár sor ami inti oket arra hogy hagyják el az oldalt megfélemlíti oket.. Meg általába nem tartják be az ilyeneket sot annál érdekesebb számukra a dolog hogy olyanba járkálhatnak ahol nem lenne szabad
2010. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!