Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha úgy gondolom, hogy egy...

Ha úgy gondolom, hogy egy kérdést nem jó kategóriába írtam ki, át tudom rakni egy inkább a kérdésnek megfelelő kategóriába?

Figyelt kérdés

nov. 4. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

a./ írsz a modiknak mailt hogy rakják át

b./ megjegyzésben kiirod a felhasználóknak, hogy rakassák át más kategóriába

nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod. A többi felhasználó jelentheti ("a kérdés rossz kategóriában van" indokkal) és a moderátorok teszik át, két feltétellel: ha úgy gondolják hogy tényleg rossz helyen van, és oda ahová megfelelőnek találják.
nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kieg: azért nem árt odafigyelni, mert ha gyakori, akkor kitiltanak.

Néha meg olyan is előfordul, hogy tudatlanok jelentgetik, a modi nem ellenőrzi, és átrakja, gyakorta a humorba.

Blöffölök valamit:

Mennyibe kerül egy székcsatorna, írja valaki az otthonba. Nincs ilyen, de más nem jutott eszembe. Vegyük úgy, hogy létezik.

Válaszolók elírásnak vagy trollkodásnak veszik, mert csak a szélcsatirnát ismerik. A kérdés megy a levesbe, vagy a humorba kerül.

nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
nov. 4. 12:34
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem az az első eset, hogy ilyet akarok.

Erről a kérdésről lenne szó: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok_..

Ezt az extrém sportok kat.-ba raktam ki, de válasz nem jött rá. Gondolom, hogy az autók-motorok-ba kelett volna kiírjam, ott nagyobb esélyel jöhet válasz rá, többen látogatnak abba a kategóriába.

nov. 4. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudtam néked segíteni hogy jelentettem hogy kerüljön át másik kategóriába.
nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
nov. 4. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Át is tették a megfelelő kategóriába, ahova Te is akartad áttenni.
nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!