Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Moderátorok! Ha itt a Gyakori...

Moderátorok! Ha itt a Gyakori kérdéseken rányomok a "véletlen" kérdésre, miért több hónapos kérdéseket dob ki (amiknek a nagy részére már nincs is szükség válaszra)?

Figyelt kérdés
dec. 6. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez csak véletlen, hogy több hónapos kérdéseket kaptál.
dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véletlenek nincsenek! De minek válaszolni egy kérdésre, ha a kérdezőt már rég nem érdekli?
dec. 6. 00:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok moderátor, bár a program működtetése nem moderátori tevékenység. De ha a Gy.k. üzemeltetőjétől vársz választ, akkor a minden lap alján látható „Kapcsolat” címre kellett volna írnod, nem a használó társaid válaszát váró helyre.


Ha célzatosan, választ váró kérdéseket keresel, arra nem a „Véletlen” az alkalmas választás.

Van „Válasz nélküliek” lehetőség, ahol időrendi sorrendben jelenik meg a kérdéslista, legfelül van a legfrissebb. Továbbá, nem csak válasz nélküliek, de a kérdező által választ, illetve további választ igénylőnek minősítettek, a „Kiemelt kérdések”.


A „Véletlen” az, az, ami; attól függően, hogy a kezdőoldalon, vagy kategóriába lépve kattintasz rá, az összes kérdésből, illetve az adott kategóriában levő kérdésekből mutat mintákat, hogy miféle kérdések fordulnak elő.

dec. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen jogos kérdés, mert így valóban semmi értelme. Mindenesetre (1) itt akkor sem fogsz moderátortól választ kapni erre, ha valaki jelenti a kérdést, (2) ez az oldal ezer sebből vérzik, sok más probléma/hiányosság is van. Csak annyit tehetsz, hogy kategóriánként megnézed a válasz nélküli kérdéseket.
dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

#3

Sajna nem lehet kategóriánként szűrni a véletlen kérdéseket. Idáig nem tapasztaltam. De most is direkt kipróbáltam a válaszod miatt, hátha változtattak rajta. Hát nem. Ebben a kategóriában kattintottam a véletlen kérdésre, és autó kategóriásat dobott ki.

dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jelenti a véletlen. Akár több éves kérdés is lehet
dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez a funkció azok számára van, akik unatkoznak, és olvasgatni szeretnének olyasmiket, amik amúgy eszükbe se jutottak volna. Ilyenkor meg mindegy, hogy tegnapi a kérdés, vagy 15 éves. A Háború és békét is szokták olvasgatni egyesek, pedig az már tényleg elég régi cucc...
dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!