Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kártevő válaszok felismerése...

Kártevő válaszok felismerése és kiszűrése így mégis hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Mivel a többség nem rendeltetésszerűen használja a hasznos és nem hasznos értékelést, egyre többször alakul ki hogy káros válasz kerül felpontozásra, a tényleges segítő válasz pedig pirosba kerül. Sokszor attól is függően, hogy a kérdésben jelen levők személyes érdeke vagy hite mit diktál, még ha teljességgel életszerűtlen, vagy káros tévedés is a végeredmény. De írok pár példát.


Felnőtt párkapcsolatok: Párom multkor szólt hogy túl sós az étel és nem egészséges így, mit csináljak? Válasz: Ez egy korlátozó agresszív erőszakos vadbarom, kritizál és lerombolja az önbizalmad, dobd ki azonnal, szakíts, jobbat érdemelsz!


Emberek: A felettem lakó bűnöző elmebeteg éjjel nappal drogos orgiákat tart és zenét üvöltet, mit csináljak? Válasz: Túlérzékeny vagy, minek költöztél panelba, semmit sem tehetsz, költözz ez!


Szexualitás: Nagyon szorongok az intim méretem miatt, mert csak 14 centi, és nem vagyok benne biztos hogy ez megfelelő a lányoknak. Válasz: Ez mikropénisz! Felejtsd el a nőket örökre, ki fognak nevetni, meg fognak alázni, ne járasd le magad vonulj cölibátusba!


Szóval ilyen szintű elborultságokat látok nap mint nap, és sokszor ezek a kártékony válaszok lesznek túlsúlyban felpontozva. Ez így nem káros vagy veszélyes az emberekre nézve? Főleg azok számára akik nem ismerik az oldalt, csak a keresőből beírva jutnak ezekhez a válaszokhoz. Régebbi válaszokon láttam működött még megbízhatóan, a hülyeség le volt pontozva, a jó válasz pedig fel. Viszont a jelenkori válaszoknál ez egyre többször borul meg.


Nem lenne inkább jobb eltörölni az értékelést? Vagy megváltoztatni a pontozás menetét az értékelés kapcsán?



dec. 23. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elragadtattad magad egy csöppet.
dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerű, nem kell a pontozással foglalkozni.
dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A jelenlegi formájában valóban nincs értelme az értékelésnek. Az emberi természetből következik, hogy azt pontozza fel, amivel egyetért, és azt le, amivel nem. Tipikus példa, amikor a politika rovatban valaki megkérdezi, hogy kire szavazol: aki egy létező magyarországi párt nevét írja, annak hasznos a válasza, mégis mindenki lepontozza, aki az adott pártot nem szereti.
dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk pl. a párkapcsolatok rovatban könnyen felismerhetők a kártevő válaszok, mert azok vannak zöldre pontozva.
dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Nem feltétlenül, csak ennek a megértése megkíván némi intelligenciát is. Objektív a hozzáállásom, és nem pazarlom az időmet arra, hogy alusisakos hülyékkel vitatkozzak. Minek? Felesleges. Megértem, ha másnak az enyémmel ellentétes véleménye van, csak el is várom, hogy az megfelelően alátámasztott legyen.
dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!