Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol lehet megnézni, h melyik...

Hol lehet megnézni, h melyik válaszom miatt kaptam figyelmeztetést az adminoktól?

Figyelt kérdés
Az ok, h kapom az üzenetet, h a válaszomat törölték, de melyiket? Azért aki aktívan gyakorizik, annak rohadt sok válasza van és tuti nem mindegyik szabálykövető 100%-ban. Honnan tudjam, h melyikért kapom a büntit?
jan. 1. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudod megnézni. Ha sok ilyen választ adsz az azért rossz módszer, mert minél több ilyet jelentenek, annál nagyobb az esélye hogy nem törölgetik többször, hanem tiltják a profilodat.

Ha fogalmad sincs melyik válaszodat törölhették, mert olyan mennyiségben írsz határokat vagy szabályokat átlépő, másokat sértő, megbotránkoztató, provokáló, vagy a kérdésekre választ nem adó és azt feleslegesen offoló haszontalan kommenteket, nem lesz hosszú karriered az oldalon.

jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Írsz egy mailt nekik és megkérdezed, valószínű van róla valami log, hogy miket töröltek tőled, és akkor látják, aztán meg tudják mondani miért történt.
jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%
Sehol, de több mint valószínű, hogy olyan válaszok miatt, amik az adott kategória gyűlölködő fundamentalistáinak nem tetszettek, ezért serényen jelentgették. Ilyenek pl. a párkapcsolatokban a feministák vagy a politikában a DK-sok.
jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert már válasz törléséről is jön értesítés? Én még soha nem kaptam. Mostanában nem tudom, de régebben pedig előfordult, hogy törölték válaszom. Legalábbis nem emlékszem, hogy jött róla értesítés.
jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
68%
Az esetek 95 %-ban nincs semmilyen szabálysértés, tehát nem érdemes keresni az okot, hanem csak töröltetik azok, akiknek nem tetszik az adott kérdés vagy válasz.
jan. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!