Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyakori kérdéseken lenyomozhat...

Gyakori kérdéseken lenyomozhatja valaki hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
Beszéltem egy felhasználóval és azt írta hogy gyanús vagy nekem szerintem ismerlek. A nevem vagy email címem alapján kitalálhatja hogy ki vagyok? Az email címemet ki tudja deríteni amivel regisztráltam? Esetleg az ip címem tudhatja?
jan. 11. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most már biztos vagyok benne hogy ismerlek.
jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
na mostmár tudom ki lehetsz
jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olvasd el a felhasználási feltételeket, amiben a személyes adatok kezelése és védelme van és amúgy minden regisztrációnál bepipálod hogy olvastad elfogadod. Az viszont előfordulhat, hogy régi felhasználók vagytok, esetleg váltottatok néhány üzenetet, aztán egy kérdésből vagy válaszból felismered a másikat. Esetleg a kérdés vagy a válasz annyira sajátos, hogy abból ismernek fel.
jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Lehet tényleg ismer, és a történetedből rájött ki vagy.
jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meséltél magadról, abból esetleg rád ismerhet.

Lehetett itt már olyat olvasni, hogy privát beszélgetés közben jöttek rá, hogy ismerik egymást.

De regisztrációs adataidat nem tudhat a felhasználóneveden felül.

jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem rendőr mehet a qrva anyjaba

Nem tudja

jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Alapból civil személyként két lehetőség van erre.


1. Valaki olyan storyt vagy ritka esetet oszt meg az eredeti verziójában, amiből egy élő ismerőse felismeri őt, itt az oldalon járva. Olvastam már hasonlót, valaki egy antipatikus rokont szídott amiért ő idejárt hazudni másokról, és másképp adva elő storykat :D De ott valami elmebaj is volt a háttérbe.


2. Ha valakivel sokat beszélsz itt, megbízol benne, és kiadsz személyes infókat is, akkor a kérdéseidből és válaszaidból tudhatja ki vagy akár később is. Ez nem 100%-os tudás de sokszor lehet sejteni.


Illetve lenne a +1es bónusz opció, amikor valakit szimplán a pipaszám, íráskép és szóhasználat, esetleg ismételt kérdések és témák miatt ismernek fel. De ehhez gyakorilatilag itt kell élni a gyakorin sokszor, hogy feltünjenek idővel az ilyenek. Bár a rossz hírem az, hogy sokan valóban itt is élnek.


Szóval kérdező, valószínű ezekből történhetett meg az egyik. Esetleg blöff.

jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!