Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért járnak ide az emberek?

Miért járnak ide az emberek?

Figyelt kérdés
Érdekel engem ez. Miért, és vajon hányan járnak fel ide aktívan?

jan. 28. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Hova?
jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy kis pihentető beszélgetésre.
jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vótmá...
jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1: ide a gyakorira, bocsi!

2: megértem őket

3: nem baj, most itt van újra

jan. 29. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyesek társalkodni, mások trollkodni.

Aztán van aki valódi kérdéseket tenni fel, és valódi kérdéseket válaszolni meg. Talán ők vannak kevesebben :)

Még ami közös metszet lehet az itteni emberekben, az a megszokás. Unaloműzőként is jó ez az oldal sokak számára.

jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én főként az elektronikus eszközökben vagyok, ott elég sok a hasznos, normális válasz, lehet belőle tanulni is, meg persze kérdezni.

De ahogy az 5-ös kolléga írja, főként megszokásból járok fel ide, konkrétan beépült a gyk a napi rutinomba.

febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokan itt élik ki magukat. Ezek mind beteg emberek. Lásd, hogy vagytok ma, hogy telt a napotok, mit csináltatok....stb.

Senkit nem érdekel. Erre a kérdésre is azért válaszolok, mert most épp wcn vagyok és már àtnyàlaztam a sport oldalakat.

febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pedig te is itt vagy, akármit mondasz, hogy miért válaszolsz. Ha annyira nem érdekelne, nem lenne regisztrációd.

Itt se több a beteg mint máshol. Nézd meg a bárhol máshol is a kommenteket… hát nem látom a különbséget.

febr. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!