Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen kérdésekre írjak...

Milyen kérdésekre írjak választ, hogy 100%-os értékelést kapjak, ha nem vagyok intelligens?

Figyelt kérdés
márc. 30. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nincs talán egyetlen témakör sem ahol 100 százalékra értékelnének még akkor sem ha a világ legjobb válaszát adod.
márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szikszai.B ***** válasza:
88%
Nem intelligencia kell a válaszadáshoz, hanem tudás. Én régebben sokszor voltam top 6-7 a számtech kategóriában, mert értek hozzá, egyébként nem vagyok valami intelligens.
márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De hova írjak ha nincs tudásom?

Humor?

márc. 30. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem te akarsz mindenáron nulla százalékos lenni a törölt kérdéseknél?

A válaszaid hasznossága legyen globálisan 100%? Olyan felhasználó nincs.

Olyan válasz meg bőségesen, amelyik tartósan 100%-os. De olyan is, hogy 4-5 éven át 100%, és egyszer csak lemegy harmincra.

márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem.
márc. 30. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a lexikális tudással lehet jó válaszokat adni. Ha van egy szakma amiben jártas vagy, vagy egy terület amit megtanultál hobbiból, szórakozásból, és rutinos vagy benne, az ilyen típusú kérdésekre is tudsz válaszolni.

De ha végképp semmit nem tudsz, csak a keresőt használni, akkor temérdek olyan triviális kérdés van, aminek megoldásához csak 1-2 szót kell a keresőbe beírni és az első választ megnyitni, akár azt is be lehet linkelgetni.

Ha elkerülöd a szubjektív (egyéni véleményen alapuló) kérdéseket, és konkrét vagy definitív választ adó kérdésekre írsz alátámasztható válaszokat, ott a legkisebb a hibázási lehetőség és a legnagyobb esély a minél magasabb értékelésre. Még a forrással és magyarázattal alátámasztott helyes választ is többször le fogják pontozni elolvasás nélkül, úgyhogy olyan recept nincs, ami garantálja hogy te bármilyen témakörben és kategóriában csak 100%-os választ fogsz adni.

márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Reménytelen. Egzakt módon megválaszolható jogi kérdésben, ha valaki szakszerűen, jól érthetően, teljese helytálló választ ad, a vonatkozó jogszabályt be is linkeli, rövid ideig lesz 100%-on. Ha megnézed másnap, a szarni bele magasra értékelt, a szakszerű akár nulláig is letolva.

És vannak néhányan, akik azzal a szándékkal írnak ki kérdést, hogy mindenre pirosat nyomjon. De olyan is lehet, akinek semmi köze a kérdéshez, de mindent végiglő.

márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!