Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi az oka, hogy itt nem a jó...

Mi az oka, hogy itt nem a jó válaszokat értékelik, hanem a bólogatójánosokat?

Figyelt kérdés
Regisztráltam két névvel, kizárólag kíváncsiságból. Ugyanazokra a kérdésekre válaszoltam mindkét névvel. Többnyire olyan kérdésekre, ami a szakmámba vág, vagy 100%-osan tudtam rá a választ. Amikor a hozzáértő, biztos választ adtam, lehúztak, az a nevem már 50 % körül van. A másik nickkel kizárólag egyetértettem a kérdezővel, bármekkora bődületes butaságot írt. Ez a nickem 96 %-on áll. Valóban ennyi primitív, tudatlan ember válaszolgat itt? Volt olyan válaszom, (egyetértő), csöpögött belőle a gűny, nem vették észre. Mindenesetre én fontos dolgokban ITT nem kérnék véleményt, mert nagyon nagy %-ban hozzá nem értő emberek válaszolnak. Nektek mi a tapasztalatotok?
2010. nov. 4. 15:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
23%
Ha itt tudatlan emberek válaszolnak,akkor ezt a kérdést mi értelme volt feltenni?
2010. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is így van. Én is, ha olyanra válaszolok, amit tudok vagy 100%-osan biztos vagyok benne kapom a lepontozást. Azért van ez így, mert rengeteg kis csitri meg fiatal tudatlan van az oldalon és egy nagyon érthető példa: Feltölt magáról egy képet, hogy szép vagyok-e, ha valaki úgy jellemzi, hogy nekem nem tetszik a szemed színe én barna párti vagyok nekem nem vagy a típusom meg szerintem nem vagy szép lepontoz a kérdező, mert ő azt várja, hogy dicsérd és megnyugtató, biztató és olyan választ adj amit ő akar hallani. De ugyanez megy egy sima kérdésnél is csak ezzel a képfeltöltős szituációval tudtam jobban szemléltetni.
2010. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Ez azért van, mert az emberek többsége nem a válasz hasznosságát nézi, hanem hogy egyezik-e a véleménye a válaszolóéval. Ez az egész pontozósdi egy nagy hülyeség, semmi értelme. Én már nem is törődök a számokkal, fölösleges. Majd én eldöntöm magamnak, hogy hasznos volt-e nekem a válasz, nem egy hülye százalékos érték fogja nekem megszabni :)
2010. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
tELJESEN IGAZAD VAN :)
2010. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%
Ja, pont lesz.arom hogy lepontoznak-e. Nem a pontokat gyujteni jarok ide.... :)
2010. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van!
2010. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
88%
Én is észre vettem.Nagyon sok a fiatal akinek halvány lila gőze sincs a dologhoz,de eszméletlen sok b.romságokat ír.Nagyon sokszor nem is a kérdésre válaszolnak.De ők nagyon okosnak hiszik magukat.Meg a legtöbb embernek nincs tapasztalata könnyen ad ugy tanácsot,kiváncsi lennék ha ő lenne abban a cipőben akkor is ugy tenne,mint itt tanácsolja?Természetesen nem csak nagy a szájuk.De hát fitaloknak van ez az oldal nem véletlen 12-24 évesek irnak legtöbb választ.
2010. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
57%

2. vagyok (16:01)

Nyilvánvalóan nem csak buták írnak, járnak itt de a többsége már az, mert ide jönnek röhögni mások bajain, mert velük még nem fordult elő és olyan primitívek, hogy szemétkednek, meg kiröhögik a másikat pluszba csomó kamu és olyan kérdést tesznek fel ami szerintük poénos. A százalékolás meg jó ötlet volt az oldal szerkesztőitől, mert arra lett kitalálva, hogy (normális, hozzáértő) emberek felpontozzák azt a választ amire a kérdező legjobban támaszkodhat és legjobban bízhat de mint mondtam már meg ami a kérdező egyik problémája is a pontozást sem arra használják meg úgy ahogyan kéne.

2010. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Én se azért járok. Csak az a baj, hogy többnyire olyan kérdésekben is rossz választ adnak, amit ha a kérdező megtesz, tuvább ront a helyzetén. Pl. Az egészség témakörben fordukl elő elég gyakran, de a gyereknevelésnél is sokszor tapasztaltam.
2010. nov. 4. 16:06
 10/35 anonim ***** válasza:

Ez igen! Szép munka!


Mondjuk az egész pontozósdit "meg lehet hackelni", ha elég sokan pontoznak "keresztbe".


Ekkor még a toplista is torzul - már ha valakinek ez jelent valamit egyáltalán.

2010. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!