Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A kérdéseidre többségében...

A kérdéseidre többségében milyen válaszokat szoktál kapni?

Figyelt kérdés

1. Haszontalanokat, amik is nem válaszolnak a kérdésre?

2. Kötekedőket, kioktatókat?

3. Félrevezetőket?

4. Hasznosakat?

5. Semmilyent?

6. Egyéb...


2010. nov. 10. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

2


fogalmazz rendesen , nyelvtan orarol hianyzotal



hiaba h nem vagyok magyarorszagi, de azert tanultam magyart

2010. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Általában hasznosakat, de ez kérdésfüggő is.
2010. nov. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Én is általában hasznosakat, mivel normális kérdéseket szoktam feltenni.
2010. nov. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes kérdést teszek fel, akkor értelmes válaszokat, egykét hülyével vegyítve.

Ha poénkérdést akkor hülyeségeket :D


16/L

2010. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább 1, 2 és 4.
2010. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát többségében hasznosakat(4), de sokszor előfordul( még az értelmes kérdésnél is), hogy eléggé kioktató válaszokat(2) kapok.

Jó az oldal, de ez a "Tanulj meg írni", "nézd meg a Szinonima Szótárban" beszólások nagyon nem tetszenek.

És persze a válaszadókkal kötekedő, vitatkozó "válasz adók"-kal van problémám.

Amúgy egész jó oldal.

Eléggé hasznos, értelmes válaszokat kapok.

13/L

2010. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is baj szokott lenni ha erős indulatokat kiváltó kérdést tesz fel(pl politika, illem, alapműveltség, családi kapcsolatok, stb) az ilyenekre 2-es kategóriájú válaszok érkeznek leginkább. Az is jellemző h sokan azt gondolják h aki hangosabban ordít annak van igaza és "megszállja" az adott topikot, folyamatosan az agresszív beszólogatós válaszait nyomja, és a rendes nyugodt hangvételű válaszok emiatt elmaradoznak. Sajnos nem lehet a kérdést feltevőnek letiltani h az adott felhasználó az adott kérdéshez nem tudjon még egyszer hozzászólni.
2010. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hasznosakat. Mondjuk én egyszerű, gyakorlatias kérdéseket szoktam feltenni, nem pedig olyanokat, amik azonnal vitát váltanak ki. :P
2010. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is általában egyszerű, gyakorlatias kérdéseket szoktam feltenni.

De kaptam már totálisan ellentétest választ is, mint ami a valóság. Ebből károm is keletkezett, mert hittem abban, hogy a válaszoló teljes meggyőződéssel mondja a választ és nem csak unalomból írt valamit. Azóta nem veszem készpénznek senkinek gyakorlati kérdésre adott válaszát.


Egy másik kérdésnél pedig csak részben érintőlegesen válaszoltak a kérdésemre. De annyit tudtam a válaszról, hogy nincs igaza a válaszolónak.

Sajnálom, hogy az ilyen válaszok hígítják a hasznos válaszok értékét.


Aztán a fentiek közül természetesen kaptam minden kategóriából.

Volt aki egyértelműen csak azért írt, mert unatkozott és valakivel vitatkozni akart.

Volt aki csak poénkodni tudott egy komoly kérdésen és nem választ írt.

Olyan is volt, hogy kiemelés ellenére sem kaptam választ. És természetesen azért hasznos tippeket is kaptam.


Szóval nálam teljesen vegyes.

2010. nov. 15. 11:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy százalékban nem válaszolnak a kérdésemre, de beírkálnak mindenféle haszontalan dolgot. Néha azért kapok jó infót is, de ritka. Én a sok minuszos felhasználókat korlátoznám, ez sokat segítene az oldal használhatóságán!
2010. nov. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!