Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van összefüggés a toplistán...

Van összefüggés a toplistán látható helyezés és az userek értelmi szintje közt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mennyire lehet komolyan venni a százalékokat?
2010. nov. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire.Én már mióta itt vagyok 88% vagyok.Pedig egyáltalán nem értékelem a válaszokat.Esetleg nagyon nagyon ritkán.Engem viszont igen, 100 ember 100 féle képpen.kaptam én már hasznosabb választ 64%-tól, és baromságot 94%-tól.

Akkor lenne jó, ha csak a kérdező értékelhetné a válaszokat.Akkor tényleg lehetne tudni, mennyi hasznos a válaszod.

2010. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon le akarja valaki pontoztatni magát, az elsősorban a Családi kapcsolatok, Állatok, Gyerekvállalás, nevelés, Politika, Ezotéria témakörökben szóljon hozzá. Ha nem egyezik a véleménye az éppen válaszolók többségével, akkor repkednek ám a piros kezek. Nem kell ahhoz sem gyengébb értelmi szinten lenni, sem pedig kötekedni, hülyeségeket beszélni, hogy földbe döngöljenek. Többek között ezért sem reális az egész értékelő rendszer.
2010. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem lenne reálisabb az értékelés ha csak maga a kérdező látná hogy mennyi a százaléka?Azt tapasztalom lépten nyomon hogy vannak akiknek a válasza csak arra korlátozódik hogy fikázza egy másik személy százalékát,mondván egy 40-es vagy 30-as milyen hülye és minek ugat bele?Vagy ez is vélemény?

Még azt is érdekesnek találom hogy az első néhány hely szinte be van betonozva!!Azok tényleg annyival okosabbak és tudják a tutit és ráadásul mindenki Nekik ad igazat??Szerintem a nagy lóf...t!!Vagy lehet hogy csak irigy vagyok??

2010. nov. 11. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne a százalékokat nézd,hanem a te részedre megfelelő választ kaptál-e vagy sem.
2011. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igaz csak egyesek azon vannak hogy gunyolódjanak a válaszaikkal és akkor mi az összefüggés honnan tudhatod meg.?
2011. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!