Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kaptatok már figyelmeztetést...

Kaptatok már figyelmeztetést (üzenetet) a GYIK-től? Ha igen, hányszor?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok.. :P Akár azt is oda lehet biggyeszteni, hogy miért kaptátok..

(Remélem ez nem sért semmilyen szabályt (:


2009. jan. 10. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azert irtak, mert belinkeltem egy hasznos oldalt, es hogy nem szabad ilyet tenni, es toroltek is a valaszomat.

Aztan megegyszer irtak volt valami csunya szo a valaszomban.

2009. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kaptam,mert egyszer a véleményeket kérdeztem,és akkor írták,hogy ez nem beszélgetős oldal.
2009. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ezerszer legalább...Kérdéseim miatt..Pl.:Ez nem a hagyományos értelemben vett fórum.Volt olyan is,amire később azt írták,hogy hibásan törölték..Akkor,mert konkrétan kérdeztem egy kérdést nem kb-re.(később azt írták ha akarom kiírhatom ujra.. )

Sok kérdésre adok választ azokra nem emlékszek,de amugy mr sokszor -.-'

2009. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is, már kétszer.
2009. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kaptam, mert olyan kérdést tettem fel, ami csevegésre adott volna okot. Vagy valami ilyesmi volt az indoklás.
2009. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Huh, régebben volt, és nem emlékszem nagyon. Valami nemjó kérdést írtam, ami állítólag értelmetlen volt, és a kérdésben megírtam a választ?!

Visszaírtam hogy ez hülyeség meg mittomén. SZóval egy nem épp jómodorú választ küldtem vissza. Azóta se értem mi volt a baj. Akkor haragudtam az oldalra, nem is jöttem pár hónapig. Bosszúból. Bár nem mentem vele semmire de nekem jólesett...:P

2009. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csevegésre adhat okot? Miért? Féltik azt az 1 giga tárhelyet vagy mi? Nem értem. Nem tudom ki lehet a főmuff odaát, de szerintem nem egy kedves alak. Amúgy engem már tiltottak is ki, de regisztráltam.
2009. jan. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!