Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell itt megkérdezni,...

Miért kell itt megkérdezni, ki mit vegyen a szerelmének, az apjának, nagymamának, kiskutyáknak karácsonyra? Már NAGYON unalmas!

Figyelt kérdés
Senki nem ismeri őket és ha le is ír valaki annyit, hogy mi a hobbija az illetőnek, tök sablonos dolgokat lehet csak felsorolni, mert ez még mindig kevés információ.
2010. nov. 13. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Valakinek még annyi fantáziája sincs hogy a sablonos dolgokra se jönne rá.
2010. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem az a baj, hogy itt megkérdezi.

Hanem az, hogy annyira sem ismeri a szeretteit, hogy egyedül rájöjjön erre...

2010. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, itt mindenki azt kérdez, amit akar. Neked meg ami unalmas, ne válaszolj rá, és kész. Én sem szoktam ezekre a kérdésekre válaszolni, meg még sok-sok másikra sem, mert nem érdekel.
2010. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert jobb adni, mint kapni!
2010. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom. Most írtam a moderátoroknak, hogy jó lenne indítani ennek külön menüpontot a Családi kapcsolatok kategórián belül.
2010. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van arra is kat.csak nem mindenki ott kérdezi meg az olyan dolgokat,de a modik át kellene tegyék ahová tart.
2011. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!