Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem csak a kérdező...

Miért nem csak a kérdező értékelheti a kapott válaszokat?

Figyelt kérdés
Így beugrik valaki, rossz kedve van...esetleg félreértelmez mindent és sorozatban adja a piros kezeket. A kérdező kéne eldöntse, hogy számára hasznos volt-e a válasz vagy nem. Ki lehetne küszöbölni a marháskodni vágyó gyerekek őrült kattintgatását.
2010. nov. 20. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Én is épp emiatt vagyok mérges. 2 hét alatt 14%-ot esett az értékelésem.
2010. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ráadásul a legtöbb kérdező miután megkapja választ, el is megy az oldalról úgy, hogy nem értékel, maximum megköszöni.
2010. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Most komolyan, titeket ez ennyire izgat??:-)
2010. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Felpontoztalak mindkettőtöket(ti meg gondolom le, de baromira nem érdekel:-)), tehát ez a nap már jól indult:-)))
2010. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Jó, pontozzuk fel egymást, mindenkire nyomok egyet.


Engem csak azért izgat, mert a válaszadástól veszi el a kedvem a lepontozás.

2010. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
na hát ez az jól mondja az egyik válaszadó hogy csak megköszönik jó esetben de nem kapunk felpontozást. ahol meg elmondod a véleményed a fele társaság lepontoz mert neki nem ugyanaz
2010. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Én pár nap alatt 62-ról 59-re estem, a barátom, akinek a gépét használom, meg 90-ról 88-ra két nap alatt. És nem is az, hogy hasznos-e a válasz vagy sem, hanem, mennyire tetszik az arrajáró embernek. Például én az összes választ, ami csak egy "XD"-ból áll le szoktam pontozni, mert mi köze annak a kérdéshez? Semmi? Értelmes válasz? Nem. De, ha van bátorságod válaszolni, lepontoznak, sőt, még ki is oktatnak.
2010. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez jogos. Az emg más kérdés, hogy nekem meg elég nyers stílusom van, az emberek többsége meg érzelgős nyálgép és rögtön ugrik minden kritikára vagy egy kevésbé kedves hozzászólásra, névtelenül azt hiszi, majd jól leolt mekkora tapló vagyok. Újat nem mond, amúgy nem érdekel a pontozósdni. Rengeteg itt az ostoba ember és kevés az, aki igazán értelmes válast tud adni, sajnos. Innentől kezdve aki a lepontozásra veri, egészségére, ettől még sz@r ember marad.
2010. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én a kérdéseimre jött választ mindig felpontozom...kivéve ha sértő vagy csak kötekedni akar az illető. Minden választ értékelek, de 95%-át felpontozom.
2010. nov. 20. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
De ti a pontokért meg a toplistáért jöttök az oldalra? Nem azért, hogy segítsetek vagy segítséget kérjetek? Kíváncsi lennék, ha megszűnne a toplista, akkor hányan maradnánk meg az oldalon...
2010. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!