Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tetszenek a ma hozzáadott "x"...

Tetszenek a ma hozzáadott "x" gombok, meg eleve a megválaszoltjaid/kérdéseid résznél a törlés lehetősége. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nem tudod pontosan, miről szól a kérdés, nézd meg a "Kérdéseid" és a "Megválaszoltjaid" oldalt.
2010. nov. 21. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Semmi értelme szerintem.Ki nem sz*rja le h a listádon rajta van vagy sem?A kérdés attól még megmarad.
2010. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó, már régen kellett volna. Valamikor régen hülye fejjel beírtam egykét tipikus spam témába, ami azóta is mindig legelöl volt. Most végre kigyomlálhattam ezeket.
2010. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, ez nagyjából olyan felvetés, minthogy kit érdekel a Lánchíd felújítása, a Photoshop újabb verziója, az XY sorozat megszűnése vagy a szerdai időjárás.


Elvégre, TE nem mész arra, nem használod, nem nézed és nem érint.

2010. nov. 22. 00:00
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen teszenek

ja és így törölni is fölösleges, mert el tudod rejteni, tehát uyganazt éred el vele!

Aki pedig valamilyen személyes/titkos dolgot írt bele a kérdésébe az nyugodtan írhat az adminoknak és ők törlik!

2010. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen tetszenek

ja és így törölni is fölösleges, mert el tudod rejteni, tehát ugyanazt éred el vele!

Aki pedig valamilyen személyes/titkos dolgot írt bele a kérdésébe az nyugodtan írhat az adminoknak és ők törlik!

2010. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Első válaszoló vagyok.

Te kérdezted,én csak megmondtam a frankót.

2010. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Tetszik, bár egy kicsit megtévesztő, mert olyan, mint ha törölhetnéd a kérdésed.
2010. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Ja és köszi, hogy lepontoztatok,imádlak titeket!!:)
2010. nov. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert azt a problematikát megoldja, hogyha valaki nem szeretné, ha a családtagja meglátná, hogy milyen kérdést írt ki. És nem megtévesztő, mert egyértelműen leírják, hogy ez csak a listából töröl.
2010. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

"Igen, mert azt a problematikát megoldja, hogyha valaki nem szeretné, ha a családtagja meglátná, hogy milyen kérdést írt ki."

Igen, szerintem is hasznos, az a kis kék X.

2010. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!