Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vagyunk ennyire "hálátla...

Miért vagyunk ennyire "hálátlanok"?

Figyelt kérdés
Kérdezünk, kapunk választ, valakik időt és energiát szánnak a megnyugtatásunkra, tájékoztatásunkra, stb.., és arra nem vagyunk képesek, hogy adjunk a válaszolóknak egy-egy zöld kezet? Komolyan lányok, megnéznétek a kérdéseiteket? Ti "megköszöntétek" a hasznos válaszokat?
2010. nov. 22. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megköszönöm mindig. És vissza is megyek válaszolni-reagáni-megköszönni ha később is érkeznek válaszok. De sokszor így is lepontozódnak a kérdésemre válaszolók, mivel vki más lepontozza őket :(
2010. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ha kérdezek, azt a kommentemben meg is köszönöm. A zöld kezecskét is általában is megnyomom, csak akkor nem, ha valaki tényleg bődületes "tanácsot" ad..., mondjuk, akkor se nyomok pirosat! Ennyi időm mindig van. Azt én is furának találom, hogy sokan feltesznek egy kérdést, de utána "eltűnnek", még egy köszönöm-öt se írnak a végén... ennyi szerintem evidens lenne.
2010. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sokat kérdeztem eddig de mindig reagáltam megköszöntem. Sok kérdésnél jó lenne a visszajelzés (pozitív lett e teszt, volt e szívhang, sikerült e aludni) de amikor többen rákérdezünk és ugysem válaszol akkor bosszankodom. Bár egyebet ugysem lehet csinálni.

Azt viszont sokan felejtik el ha leirják a történet végét hogyan is alakultak a dolgok akik olvassák azoknak is segitenének.

2010. nov. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Már én is gondolkodtam ezen,hogy kiírok egy hasonló kérdést.

Pl hogy ha valaki kiír egy kérdést,akkor miért nincs legalább valami nyoma,hogy olvassa is a választ. Arra már utalni se mertem volna,hogy esetleg megköszöni.


Én mindig visszanézem a régi kérdéseimet,és mindig megköszönöm a válaszokat,természetesen nem azonnal,vagy aznap,mert nem ülök éjjel-nappal a gép előtt.


Örülök,ha ez nem csak nekem tűnt fel.

Köszi a kérdést,kedves kérdező!! :-)

2010. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Pont azt akartam írni mint a 12:19-es!

Engem is idegesít, ha veszem a fáradságot, gépelek egy idegennek, hátha tudok segíteni és még válaszra sem méltat. Legalább annyit írna kommentben, hogy KÖSZI! 5 betű, nem nehéz:-))

Én azt már el sem várom, hogy rányomjanak a zöld kezecskére...

2010. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én már azon gondolkodtam, inkább nem is válaszolok..persze nem tartottam be, de tényleg pofátlanság hogy én keresgélek a kérdezőnek és ennyire sem méltat..
2010. nov. 22. 12:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig meg szoktam köszönni, h időt szán rám valaki. A kezeket nem nyomkodom, annak nem sok értelme van.
2010. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én a saját kérdéseimre válaszolókat mindig pontozom, általában felfelé. Ha valaki hülyeséget ír, csak akkor pontozom le. Pl. ha keresek egy terméket, és írom, hogy Müller nincs a közelben, azt ne írják, erre odaírja, hogy ilyet a Müllerben lehet kapni. Vagy ha bunkó valaki, és olyan stílusban ír, azt mindig lepontozom. Reagálni nem mindig szoktam, végülis ez nem egy chat-oldal, de akkor mindenképpen írok, ha konkrétan visszakérdeznek tőlem valamit.
2010. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Ezt már én is meg akartam kérdezni...

Mindig reagálok, és mindig pontozok. Mindenkinek zöldet szoktam nyomni, mert becsülöm, hogy rám áldozza az idejét, ami nagy kincs a kismamák körében.:) Pirosat csak a bunkózóknak adok..

2010. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szia! Én meg szoktam köszönni a választ, de zöld kezet nem adok, mert egyszerűen hülyeségnek tartom ezt a pontozgatást és olyan dolognak, ami csak ellenszenvet és veszekedést vált ki a gyakorikérdésezők között. Nekem elveim vannak:)
2010. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!