Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor lesz olyan funkció,...

Mikor lesz olyan funkció, hogy ha valaki ír nekem egy mailt, akkor automatikan belekerül egy utalás arra, hogy melyik kérdésre érkezett a privát levél?

Figyelt kérdés
már jó párszor kaptam privát levelet, amibe a feladója nem írta bele mire reagál, csak leírt 2-3 mondatot, hogy igazam van és ennyi. Én meg itt vagyok és azt sem tudom miben! Lehetne egy olyan utalás a mailben, amiben legalább az a kérdés benne van, amire adott válaszomnál klikkeltel az email küldésére?
2009. jan. 16. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez mondjuk elég praktikus lenne. Engem most is itt oltogat valaki mailbe úgy, hogy azt se tudom milyen kérdésre utalva ír..

Én azon gondolkodom, hogy minden egyes kérdésem/válaszom után odaírom, hogy hogyha valaki mailt ír, akkor linkelje be azt a kérdést, amivel kapcsba ír.. -.-

2009. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Már ígéret is van, hogy majd ez meg lesz oldva.
2009. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!