Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Őszinte véleményem sem lehet?

Őszinte véleményem sem lehet?

Figyelt kérdés

Ha megírom a véleményem és nem tetszik, lepontoznak.

Pedig segíteni szeretnék, soha nem sértegetek senkit.

Ha saját tapasztalataimat írom meg, úgy tűnik irigységből is lepontoznak.

Talán az lesz a legjobb, ha megtartom magamnak a véleményemet.


2009. jan. 16. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele, engem is le szoktak pontozni, amikor pedig csak segíteni szeretnék. A kérdést feltevője biztosan értékeli a véleményedet, úgyhogy írj továbbra is. Buta emberek miatt kár felhúzni magad.

Egyébként szerintem hülyeség ez az egész "pontozósdi", milyen alapon "értékeli" egy vadidegen ember egy másik véleményét?? Ez nem "teljesítmény", hogy értékelni lehessen.

2009. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhes barátnős válaszod miatt?
2009. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem.

Miért ott is volt egy kis vita?

2009. jan. 16. 21:50
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz vele!Megfigyeltétek már,hogy melyek a 100%-ban hasznosnak ítélt válaszok?Meglepő,miket tartanak "hasznos segítségnek"...Amúgy engem is sokszor lepontoznak,de nem izgat.
2009. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak, ez az egész pontozósdi egy ostobaság. Te csak írd le a saját tapasztalatod, és véleményed. A válasz kérdezője úgyse fogja azt nézni, hogy ki hány %-os. Volt már, hogy én is feltettem egy kérdést, és pont azt a válaszolót pontozták le, akinek a tanácsa rengeteget segített rajtam. Szóval, ahogy az első is írta, kérdezz bátran, írj bátran, a százalékérték egy felesleges butaság.
2009. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jajj, ne torodj a huye pontozassal, az a lenyeg, hogy segitesz. volt olyan, hogy kerdeztem (en altalaban mindenkit zoldkezecskezek), es valaki az altalam egyik leghasznosabbnak itelt valaszt lepontozta! nagyon zavart, mert _nekem_, a kerdezonek segitett, dehat vannak ilyenek, akik teljesen veletlenszeruen pontoznak (szerintem el se olvassak se a valaszt se a kerdest)


tenyleg ne bantson. gondolj arra, hogy ez igazabol oket minositi, nem teged

2009. jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Ugyanez az én problémám is. Feltesznek eg kérdést, én válaszolok a legjobb szándékkal, csupa olyan dolgot, ami nálunk jól bevált, aztán nemcsak lepontoznak, hanem még azt is írogatják, hogy ne hazudozzak, meg hogy mit szépítem a dolgokat, úgyse lehet ilyen "álomgyerekem", meg hogy sok amerikai filmet nézek... Na mindegy. Már én is elgondolkodtam párszor, hogy van-e értelme a segítő szándékomnak...

Ami itt tart mégis, az, hogy priviben rengeteg levlet kapok, mert szerencsére vannak olyanok is szép számmal, akiket érdekel, hogy én hogy csinálom és nem tartanak hazugnak azért, mert én nem panaszkodom. Sajnos úgy tűnik, hogy a legtöbb ember kifejezetten a sirámaira kér megerősítést. Nem is változtatni szeretnének, hanem panaszkodni. Divat lett a kinek rosszabb játék.

2009. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Égy vettem észre,hogy napról-napra rosszabb a helyzet,ami a pontozásokat illeti.módszeresen pontoznak le,függetlenül attól,hogy mi a válasz.úgy látszik egyre többen sportot űznek belőle,csakazértis...
2009. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Kedves kérdező!


Én is általában őszinte véleményt szoktam írni, persze igyekszem szépen megfogalmazni, úgy hogy ne legyen sértő senkinek sem, de mégis azt tapasztalom, hogy sokszor lepontoznak. Engem nem érdekel, és jót mosolygok rajta, mert ez nem engem minősít, hanem azt aki lepontoz. Ha segítőkész, jó választ adsz egy kérdezőnek, ő úgyis el fogja olvasni és tudni fogja, hogy ez jó válasz. Ne izgasson, hogy lepontoznak mások. Az nem számít. Én például, ha csak olvasgatok a kérdések között, vagy kiírok egy kérdést, minden választ el szoktam olvasni, attól függetlenül hogy hány százalékra van értékelve. Sokszor a 40%-os kérdés a legjobb tanács.

2009. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!