Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire hiszitek el a kor/nem...

Mennyire hiszitek el a kor/nem illetve egyéb információkat amiket néha megadnak?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok mint mikor előnyösebbé válik ,ha mondjuk egy két évvel idősebbnek írja az ember magát szerelem szex kategóriában. Vagy valaki ma is láttam politikában odaírja : "közgazdaságot tanulok 19/f "(képzelem mennyivel tudhat többet aki egy féléve tanulja illetve talán egy éve is mert beleesik a kora). Ezzel az erővel mondjuk odaírhatnám az Ételek, italok kategóriába szakácsnak tanulok.

Szóval én nem hiszek el semmit ,csak ha tényleg meglátszik ,hogy valaki olyan szinten van.

hogy vagytok ti ezzel?


2010. dec. 23. 01:47
 1/7 Orsós Charmander ***** válasza:
100%

engem hidegen hagy ki mit ír,ezen az oldalon meg pláne semmit nem kell komolyan venni szerintem.

másrészt meg aki még névtelenül is kamuzik az ássa el magát :D ha neki ez jó akkor csinálja :)

2010. dec. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze, az ilyen tudományos meg hasonló témákhoz hiába írja oda ezeket bárki. Én se szoktam odaírni hogy mit tanulok, akkor se ha szakmába vág a kérdés. Ha logikus, érthető választ az a válaszoló, akkor valószínűleg képben van, ha meg baromságot ír, akkor meg lehet hogy szakmabeli, de a szakmája szégyene :P
2010. dec. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én nem is értem, miért írják oda. "Szeretem Charlotte Brontë könyveit, 18/l". És? Ez egy névtelen oldal, és én jobb szeretek kortalan is lenni.
2010. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Én el szoktam hinni.

10/L

2010. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En is elhiszem mivel ertelmetlen hazudni.

18 f/karpatalja

2010. dec. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ferdíteném el az igazságot? 3/F
2010. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lollipop Girl ***** válasza:
Én mindig az igazat írom de néhányan itt tényleg sokat hazudnak.
2010. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!