Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktál privát üzenetet írni?...

Szoktál privát üzenetet írni? Milyen hangnemet ütsz meg benne?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed azokról, akik csak azért írnak privátot, mert a modik kitörölnék, ha ugyanazt válaszba írnák.
2011. jan. 25. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem írt egy srác a múltkor, hogy "gyúrhatnánk együtt tésztát". Válaszoltam neki egy rövid zavarodottat, de nem írt újra. Pedig kíváncsi lennék rá. Hát ez van. :-)
2011. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Mért innen szoktak kitörölni válaszokat? Úgy látszik ilyen kérdésre még nem klikkeltem! :-))
2011. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szoktam, és általában barátságos hangnemben, tegeződve írok, mert eddig még csak fiataloknak írtam. :D Amúgy összevissza nem szoktam írogatni, csak ha valami komolyabbról van szó.
2011. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

igen szoktam.

akor, ha úgy érzem, hogy a válaszom, csak a kérdezőre tartozik, illetve nem akarom pl. egy adott, kérdésben felvetett (illegális, tört) program letölthetőségének helyét reklámozni. /vagy nem szeretném, ha a feltöltött anyagom törlésre, vagy a nyilvánosságra hozott széria számok letiltásra kerülnének (lásd NOD, Kaspersky stb... megjelenésük után, 1-2 nap és már tiltva is vannak!)!

2011. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is barátságosan szoktam írni, és általában nekem is így írnak. Én akkor írok, ha valami weboldallal kapcsolatban tudok valamit, vagy rajzolással kapcsolatos dologról van szó, és segítséget kérnek, de nem akarják mindenkinek megmutatni a rajzot.


Nekem is írtak már könyvcímet, elérhetőséget, egyebet.

Egyszer viszont kaptam egy nagyon goromba levelet, trágár volt és udvariatlan, csak mert eltért a véleményem az egyik válaszolótól.

2011. jan. 25. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:

"Egyszer viszont kaptam egy nagyon goromba levelet, trágár volt és udvariatlan, csak mert eltért a véleményem az egyik válaszolótól"

szerencséd, hogy nem jársz a politika kategóriába. ott cifrább dolgok is vannak ám...

2011. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem járok, mert direkt nem keresem magamnak a bajt.
2011. jan. 26. 09:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam írni, ha valaki megkér rá, hogy valamit pl. küldjek el neki, vagy valami bővebb információra kíváncsi, ami a kérdés szempontjából már eléggé off lenne.

Na jó, írtam már olyankor is, amikor valaki kötekedett, és inkább privátban írtam meg neki a véleményem, mert nem akartam (még jobban) szétoffolni a kérdést.

Az előbbieket természetesen barátságos hangnemben szoktam írni, az utóbbit tárgyilagosan és lényegretörően.

2011. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Olyan esetben, amikor a nyilvános beírás moderációs szabályba ütközne. Pl. segítséget ajánlok. Ez itt reklámnak minősül, privátban nem. Hangnem? Én mindig higgadt, udvarias és lényegretörő hangnemben írok. Az oltogatást értelmetlennek és gyerekesnek találom.
2011. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te most mit akarsz elérni,játszol a modikkal ,vagy szórakozol?
2011. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!