Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki privát üzenetet...

Ha valaki privát üzenetet küld nekem, hogyan tudom megkülönböztetni a spam-ektől?

Figyelt kérdés
Ugyanis a feladót nem ismerem, a név meg nem mond semmit. Megjelenik, hogy az itt leírtakra érkezett megjegyzésem?
2008. jan. 30. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorikerdesek oldalról elküldött privát e-mailekre gondolsz?

Bennük van, hogy ezt az üzenetet a gyakorikerdesek.hu oldalon keresztül küldték neked.

De az régen rossz, ha a levél tartalma nem árulja el számodra, hogy spam vagy nem spam egy levél.

Amúgy meg úgy látom a kérdés csak elméleti, mert te nem állítottad be, hogy privát üzenetet lehessen küldeni.

2008. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, elméleti a kérdés, ugyanis még a beállítás előtt szerettem volna erről tájékoztatást kapni.

A tartalmából kiderülne számomra, de megnyitás előtt kellene kiderítenem, ugyanis ha pl. vírusos levelet kapnék, eleve ki sem nyitnám. Tehát mondjuk kit jelöl meg a rendszer feladónak? Mert ha mondjuk csak annyit ír, hogy KissPiroska@akármi.hu, abból nem derül ki, hogy a gyakorikerdesek.hu oldal kapcsán vette-e fel velem a kapcsolatot.

2008. jan. 30. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Innen nem kaphatsz vírusos levelet, egy formot kell a honlapon kitölteni a levélküldéssel, ezzel senki nem tud neked vírust küldeni.

Az viszont csak a megnyitás után derül ki, hogy innen jött, a feladója nem a gyakori kérdések oldal, hanem a user, aki írt neked.

2008. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!