Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs chat szoba?

Miért nincs chat szoba?

Figyelt kérdés
szerintem tök jó volna mert akkor hátha nem azzal foglalkoznának a válaszolók hogy egymást fikázzák.erre megvolna a módjuk itt.mert sajna sokszor ez van,és közben szegény kérdező meg nem kap választ.hányszor örültem hogy végre jött egy új válasz,aztán kiderült hogy nem nekem hanem a másik kérdezőnek.ilyenkor mindig csalódok kicsit.
2008. febr. 1. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már gondoltunk mi is ilyesmire, de nem tudjuk, lesz-e valaha.

Sajnos a válaszokban való fikázódást ez sem fogná vissza.

2008. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezen az oldalon az a lényeg, hogy hetekre visszamenőleg olvashatod a válaszokat. Ha cset lenne, akkor ez megszünne.
2008. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Volt már, hogy a válaszolóval szívesen váltottam volna néhány szót a kérdésemmel kapcsolatban, s ímélben igen lassan megy, erre is jó lett volna a chat szoba pl. Én szorgalmaznám az ötletet, mert egy kérdésben még kiegészítve sem tudja az ember olykor konkrétan megfogalmazni, amit szeretne.

Nem csak rossz oldala lenne egy ilyen reformnak szerintem.

Ha lenne egy ilyen szoba, attól még tökéletesen működhetne ez a fórum is a megszokott módon, csak még több lehetőségünk adódhatna. Végtére is nem kötelező igénybe vennünk minden szolgáltatást, amibe belebotlunk.


És ezúton is elégedetségem fejezem ki az eddigi változásokat illetően :)


És kampányoljunk az újabb lehetőségekért! ;)

2008. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Támogatnám én is; szerintem hasznos lenne nagyon.

Ha okosan csinálnák, akkor a kérdéses-válaszos rész sem tünne el. A legjobb szerintem az lenne, ha a témakörök vagy a kérdések mellett jelenne meg egy-egy topik; ahol az aktuális témát ki lehetne jobban vesézni. Ettől függetlenül a kérdésekre ugyanúgy lehetne választ adni; és szerintem adnának is választ az emberek.

2008. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.örülök hogy nem vagyok ezzel az ötlettel egyedül.szerintem mindenkinek lehetne egy neve ami megjelenne a válasz és kérdés alatt.csak egy katt rá és már kapcsolatba is léptünk.így lehetne boncolgatni a dolgokat.most kommentet írunk.végül is ez ugyan az csak lassabban.nem?
2008. febr. 4. 02:30
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon nem örülnék, ha a nevem megjelenne egyes válaszaim mellett. Nem rosszak vagy fikázóak, de pl túl intimek. Én szinte mindenhol ezzel a névvel vagyok regelve.

( 3. válaszoló )

2008. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát ebben van valami...
2008. febr. 4. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

ha nekem megjelenne a nevem kurva dühös lennék és soha többet nem járnék az oldalra

én is sok helyen vagyok ezen a néven sőt ismerőseim is szólítanak így, és lehet hogy kicsit új oldalamról ismernének meg

és akkor az egész sokkal személyesebb lenne, hogy jaj a gino (toplistából néztem ki a nevet:) )lebunkózott most akkor én leértékelem az összes válaszát, és az nagyon szar lenne szóval a név ne jelenjen meg!!

de a chatszoba jó ötlet

2008. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!