Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikerdesek.hu-n miért...

A gyakorikerdesek.hu-n miért nem lehet egy kérdést ki emelni 1 alkalomnál többször?

Figyelt kérdés

Ha egy kérdésre nem érkezik válasz,gyakorlatilag eltünik a süllyesztőben .Csak számítástechnika témekörben több mint 15 000 válasz nélküli kérdés van.Ez rengeteg és a legtöbbjük nem *arhaság de mivel nem lehet ki emelni,vissza hozni őket a lista elejére így gyakorlatilag az esély hogy valaha is érkezik rá hasznos válasz gyakorlatilag 0


Össze számoltam,összesen több mint 89 000 válasz nélküli kérdés van a gyk.hu-n,de mivel nem lehet őket ki emelni ezért esélytelen hogy valaha is érkezzen rá hasznos válasz.


És ezáltal lényegében a kereső is felesleges mivel ha fel akarok tenni egy kérdést,de ezt a kérdést már egyszer feltették ám válasz nem érkezett rá,akkor is minimális az esély hogy válasz érkezni fog a kérdsére ott valahol a 40 000-ik helyen.Ezért újra fel teszem a kérdést,és így feleslegesen szaporodnak fel a kérdések is az oldalon...


2011. márc. 9. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igazad van, ez így szr..
2011. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de akkor a hülye kérdések is ki lennének emelve. Amúgy meg, itt senki sem garantálta azt, hogy a kérdésedre válasz érkezik. Lehet, hogy aki tudja a választ, az pl. fel sem jár ide.

A számtech rovatban, azért nem egy olyan kérdést láttam, de még az elektronikus eszközöknél is, aminél egyértelmű a szerelő hívása, mert tényleg olyan probléma adódott. A szerelő meg nem fog semmin sem csodálkozni, a szakavatottabbak előtt már semmi újdonság sincsen.

2011. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Persze az természetes hogy nincs garancia rá hogy kapok választ a kérdésemre.De például pár napja fel tettem egy kérdést amire nem kaptam választ.Tegnap előtt ki emeltem de még mindég semmi...Viszont biztos vagyok benne hogy járnak fel ide emberek akik jártasak a témában,mivel más kérdések is voltak hasonló témában és azokra zúdultak a válaszok.Csak pont most az elmúlt napokban nem jártak fel vagy épp,nem volt kedvük addig vissza nézni a kérdéseket ameddig az enyém le csúszott.Most megpróbáltam megkeresni hol van a kérdésem,de az 500 nem tom hanyadik kérdés után fel adtam a keresést.Nagyon unatkozni kell hogy valaki ennyi kérdést vissza nézzen és ez csak rosszabb lesz,egyre hátrébb és hátrébb kerül.


Jó persze belátom ezt valahogy korlátozni,szabályozni kell de ez szerintem akkor sem valami jó megoldás mert például sokszor látom hogy teljesen ugyan azt a kérdést 3x 4x is felteszik egymás után ha nem kapnak rá választ és már nem tudják kiemelni ...Akár milyen sületlen kérdés

inkább legyen ki emelve többször,esetleg egy külön kategóriában mint "kiemelt kérdések" hogy ne zavarja,tolja hátrébb az új kérdéseket minthogy többször feltegyék.A kiemelt kérdések kategóriában pedig akár nyugodtan engedhetné hogy oránként ki emeljük a kérdést és nem csak a kérdező hanem bárki akit érdekel a válasz. Aztán majd meg unjuk ki emelgetni ha nem kapunk rá választ,de így mégis nagyobb lenne az esély és rendezettebb is lenne.MI lesz itt pár év múlva .Egy kérdés 10 000x fog szerepelni..Én legalábbis így gondolom.

2011. márc. 9. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja. Megoldás: 1 hét múlva megint felteszed a kérdést, ez van.
2011. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Engem erdekel, hogyan szamoltad ossze a valasz nelkuli kerdeseket.
2011. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
tom h ez nem jó választás de ha már vhol ott van a 40. ldalon akk írd ki újra .p
2011. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ja és az utolsó bekezdésed hlyeség. érkezhet rá válasz! sőt!
2011. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

VilagvegiKata:


Ahogy láttam a válasz nélküli kategóriában egy oldalon 20 kérdés található maximum.Ezt be szoroztam a teljes oldalak számával ami feltehetően 20 kérdést tartalmaz például:


20x2=40


Vagyis 2 oldalon 40 kérdés van


20x897=17940


Vagyis 897 oldalon feltehetően 17940 kérdés található.


Szóval minden fő témában meg néztem pontosan hány oldal megválaszolatlan kérdés van,majd feltételezve hogy az arány 20 kérdés/oldal,ezzel a bonyolult művelettel kb ki számoltam hány megválaszolatlan kérdés van minden fő témában.A kapott eredményeket pedig össze adtam...

Természetesen nem állítom hogy pontos voltam mivel az utolsó oldalakat a vége felé már nem számoltam be,mert nem volt kedvem már csekkolni hogy meg van-e a 20 kérdés vagy kevesebb és ha igen mennyivel.De az eredmény így is közel áll a valósághoz...


Köccemacce:


Ha sok unatkozó munka nélküli jár fel ide akkor biztos kapok választ.Én speciel maximum ha nagyon rá érek 10-15 oldal megválaszolatlan kérdést szoktam vissza nézni,ha nem érek annyira rá ami gyakoribb akkor max 5-6-ot... Feltételezve hogy hozzám hasonlóan a többségnek van jobb dolga is mint kérdéseket olvasgasson a szabad idejében,én arra a következtetésre jutottam hogy semmi esély rá hogy válasz érkezzen a kérdésemre valahol az "5" századik vagy ezredik helyen..Persze mindenki magából indul ki,de mindegy.Majd meg írom ide ha választ kaptam a kérdésemre ami most sac/kb valahol a 4 000. helyen lóghat.Ki várom azért is,nem fogom újra fel tenni.Most kíváncsivá tettél XD


Egyébként köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 13. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért mert akkor mindenki harcolna mindennap hogy az ő kérdése elől legyen,akkor tudod mi volna itt,háború.
2011. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Értsétek meg végre hogy nem lehet.
2011. márc. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!