Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meg lehet tudni, melyik...

Meg lehet tudni, melyik válaszom hogyan lett pontozva?

Figyelt kérdés
Mintha egyesek tudnák, vagy ők csak egyre válaszoltak így egyértelmű nekik, vagy valahol látni ezt az infót?
2011. márc. 11. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kategória toplista. Legalul.
2011. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ott csak a kategória összesítését látom. Én pedig a egyes válaszaimra külön értem, hogy láthatnám e. Ha írtam 3-at és meglepődök, miért csúsztam, megtudnám e nézni melyik nem tetszett..
2011. márc. 11. 15:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajna nincs ilyen funkció, egyenként kell végignézni.
2011. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocs az offért!

De erre én is kíváncsi lennék, pedig biztos lehet látni, mert nem egyszer volt már olyan hogy a kérdés kiírása után 1 órán belül is már a sokadik válasz után valaki beírja hogy "köszönöm hogy lepontoztatok" meg"nem értem miért pontoztatok le".SZóval biztos látni, mert a toplista csak naponta egyszer éjszaka frissül, tehát egy órán belül nem látni a toplistán a pontváltozást.

2011. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az onnan tudja h nézegeti a topikot ahova írt és ha elegen pontozzák akkor megjelenik a válaszánál h ez a válasz x%-ban hasznosnak tűnik.
2011. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem mindig van kiírva hány %. Ez is zavart ügy nekem. Van, hogy sok %, van hogy kevés, van, hogy semennyi, de eőttem válaszolónak, utánaménak van %, nekem nincs.
2011. márc. 13. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt az infot nem látod,ezt csak a modik tudják egyenként a válaszolok adják a pontokat a fel-lepontozásból,tünik majd ki a százalék.
2011. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 22,05-össel, én is nagyon gyakran vagyok így. A kérdező visszaírja, hogy köszöni a válaszomat, a többi válaszolónál is megjelennek, hogy hány %-ban volt hasznos a válaszuk, nálam pedig semmi. Én sem értem, hogy ez mitől, vagy kitől van?
2011. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól h még nem értékelték elegen a válaszodat.
2011. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A pontozást nem csak azt hogy hány %-ban adtak jó választ a kérdésre.
2011. márc. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!