Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mért van az, hogy mindenki...

Mért van az, hogy mindenki csak az első, frissebb kérdéseket olvassa el?

Figyelt kérdés
Ha írok egy kérdést, és öt percen belül írnak még kb tíz kérdést, akkor én már nem kapok választ, mert az én kérdésem már csak a 11-ik kérdés, és mindenki csak az elsőket nézi.
2009. febr. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tévedés. Én visszanézem az utolsóig, amit előzőleg olvastam.


És nézem a már megválaszolt kérdéseket is, hogy van-e új válasz.

2009. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én végig szoktam pörgetni az engem érdeklő főbb témákat (pl. a fogyókúrát nem), hogy van-e olyan kérdés, amit nem olvastam.

persze nem válaszolok mindíg, csak ha tudok.

2009. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én általában csak az első kérdéseket nézem meg.De ha észre veszem hogy egyszerre több kérdést is kiirtak akkor természetesen visszalapozok.
2009. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az engemet erdeklo temakban visszaszoktam nezni, amit meg nem olvastam el. Te milyen temakban szoktal kerdest feltenni?

Fogalmazd meg oket ujbol, hatra ugy erdekesebb, es tobben rakattintanak.

2009. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem időhiány miatt.

Én is a legfrissebb kérdésekkel szoktam kezdeni, és ha közbe el kell mennem valahová, vagy csak egyszerűen nincs kedvem tovább olvasni, akkor lelépek innen.

Szerintem sokan vannak még hasonlóképpen.

2009. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!