Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A válaszadók között sokaknak...

A válaszadók között sokaknak nem lehet privát irni, sőt értékelni sem, miért van ez? Esetleg hol lehet ennek utána nézni itt az oldalon? Kinek kéne irni ez ügyben?

Figyelt kérdés
pedig ő azt irja, hogy privátba közli amit szeretnék megtudni. Pl. EZOTÉRIA-gondolom azokkal nem akar közölni akár egy cimet, aki amúgy sem hisz benne.
2011. márc. 22. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki eldöntheti (Adatmódosítás menü)hogy lehessen neki e-mailt írni, vagy sem. Ha nem akarja, akkor hiába írsz akárkinek is ez ügyben. Legfeljebb megkéred az illetőt, hogy aktiválja ezt a lehetőséget. Viszont, ha ő ír neked privátban, akkor arra már tudsz válaszolni. Értékelni pedig mindenkit lehet, még akkor is, ha pillanatnyilag nincs %-a.
2011. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

j hogy megláttam ezt a kérdést, nekem az van beállítva, hogy írhasson nekem prívátot, aki csak szeretne, viszont mikor rákattint valaki, azt a választ látja a képernyőn, hogy ez az email cím már elavult, vagy mi..

Ilyenkor mi a teendő?

2011. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rád kattintottam és írtam, hogy "Megkaptad?"

Azt írta, hogy az üzenet elküldve...

2011. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megkaptam. Egy másik kérdésnél letiltották szerintem, mert offoltam a kérdésem...
2011. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem abba a kategóriába írtad ahová tart.
2011. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!