Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol látom ha valaki lepontoz?

Hol látom ha valaki lepontoz?

Figyelt kérdés
Még "új" vagyok itt, és már olvastam párszor, csak nem tudom ezt hol látjátok??? És bocsi, hogy nem a babákhoz kapocsolódik.
2011. márc. 26. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha válaszolsz egy kérdésre, ott lesz alatta, hogy hány százalékban adsz hasznos válszat és hogy az aktuális kérdésnél hány százalékra pontoztak.
2011. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem,hasznos válaszadásod százalékánál. De ebben én sem vagyok biztos.
2011. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahova írsz ott alatta jobbra van egy kérdés, hogy hasznos volt számodra ez a válasz? mellette ott van egy piros, kék, zöld kéz, és egy piros bigyó, ott lehet lepontozni, vagy fel, vagy jelenteni a moderátornak. Ha a kéz fölé viszed az egeret, akkor ki is írja, hogy mit jelent az ábra. Remélem érthetően írtam, mert siettem.
2011. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem, csak hát azt olvastam itt,hogy naponta frissítik,hogy kinek hány pontja miegymás van. ÉS én kérdéseknél a válaszok közt látom, hogy miért lettem lepontozva, ezért nem értem:)
2011. márc. 26. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha te írsz, akkor a kezek nincsenek ott, bocsi megnéztem, hanem a más írásánál van ott. A tiednél csak az van, hogy hány százalékban adtál helyes válaszokat. ez akkor csökken ha lepontoznak
2011. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszike
2011. márc. 26. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem pl. tegnap még 90%-os volt, de valakinek nagyon nem tetszett amit írtam, mára csak 65%-os vagyok. ennyi. elég egy-két ember akinek nem tetszik amit írtál, már pontoznak is, max aki lepontoz, annak lenyomsz egy piros kis kezet had szokja. :)
2011. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18:01-es! Honnan tudom, hogy ki pontozott le?
2011. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos sehonnan, csak max sejted. De látod emiatt is valaki lepontozott engem, pedig rohadtul nem érdekel, max regisztrálok újra. :)
2011. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt te nem látod soha még a modik se tudják.
2011. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!