Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet véleményt...

Miért nem lehet véleményt kérdezni?

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok hogy te mit gondolsz az xy-ról meg hogy szerinted az x-e jobb vagy y meg hasonlók. szóval főleg ilyen kis közvéleménykutatások meg felmérések az oldalon az kúl lenne. tudom hogy nem akarjátok szétoffolni az oldalt és megértem de sztem egy külön kategóriába mehetnének az ilyen kérdések és abból nem lenne gond. remélem érthető
2008. febr. 7. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

engem az is érdekelne, hogy ki irja a válaszokat, hát ha már van toplistás besorolás akkor lehetne egy ilyen is nem?

a kérdező ötlete nekem tetszik..

2008. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

öö szerintem félreértetted a kérdést de azér örülök hogy tetszik:D

név nélküli véleményekre meg szavazásokra gondoltam, nem dumapartikra

én töröltetném magam ha megjelenne a nevem

2008. febr. 7. 16:01
 3/9 A kérdező kommentje:
jahh lehet hogy én értettem félre a válaszod:)) mindegy.
2008. febr. 7. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Tapasztalatból úgy látjuk, hogy az ilyen nem konkrét kérdésekre sokkal nehezebb válaszolni. Azaz ha azt kérdezed, hogy "Mik a vélemények erről meg arról", nem valószínű, hogy választ kapsz. Így inkább azt szeretjük, ha konkrétumot kérdeznek a kérdéskiírók, ők is jobban járnak.
2008. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de ha én véleményekre vagyok kíváncsi? az amúgy mindenkinek van
2008. febr. 7. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
szerntem ha belefogalmaznád a kérdésedbe hogy pl "mi a véleményed x-ről"akkor biztos kapnál olyan választ amiben a válaszoló beleírja az ő véleményét.sokszor még akkor is kifejtik,ha nem is ez volt a kérdés.
2008. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az ilyen kérdéseket mindig átírják...
2008. febr. 8. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
SZTEM JÓ ÖTLET
2008. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lenne és még az lenne jó, ha megszűnne a pontozósdi és csak egy olyan gomb lenne, hogy jelentem az szerkesztőnek, ha valaki hűű de viccesnek gondolná magát és bunkózna.

Felesleges ez a kezesdi, mert sokan ezt sem képesek normálisan használni.

2010. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!