Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem rendeltetésszerűen...

Miért nem rendeltetésszerűen használják az oldalt? Ez nem fórum. Miért kell egymást ócsárolni, és egymás válaszait kritizálni? Ez az oldal nem erről szól!

Figyelt kérdés

Csak engem zavar az, hogy én rendesen válaszolok egy kérdésre, és aki nem ért velem egyet, vagy nem tetszik a válaszom, nem a kérdésre válaszol, hanem az enyémre reagál? Mint ha ő jobban tudná?! Általában nem olyan kérdésekre válaszolok, amikre csak egyetlen válasz lehetséges, mint pl "mennyi 2+3?", hanem olyanokra, ahol a válaszadók véleményére kíváncsi a kérdező, döntéshelyzetben, dilemmában...

Menjen fórumra az, aki kötözködni akar!


2009. febr. 26. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

idézet arról az oldalról, ahol kérdést írhat ki az ember:

"Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz!"


a magyarázó szöveged tükrében nem érzem indoltnak a felháborodásod...

2009. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha pl nem tudja eldönteni, h kutyát vegyen -e vagy macskát, vagy ha szexuális gondjai akadnak, vagy bármi... de írtam is, h dilemmában. ha nem érted, akkor talán nem velem van a probléma.

Ha vki tanácsot kér abban, h mit mondjon első randin annak, akit már évek óta ismer, pl.

De minek is magyarázom?!

2009. febr. 26. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetertek veled,van olyan(tisztelet a kivetelnek)hogy mar nem is a kerdesre valaszol,hanem kommentalja a hozzaszolasokat,ahany ember annyifele,ezt tiszteletben kene tartani es nem leszolni vagy lepontozni masok velemenyet.
2009. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!