Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokszor miért írja ki azt a...

Sokszor miért írja ki azt a Gyakorikérdések.hu, hogy 1 óránként csak egy kérdéseket tehetek fel, amikor kérdést akarok kiírni? Pedig nem tettem fel kérdéseket az elmúlt 2-3 órában.

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog. Elég bosszantó, hogy hosszú órák, napok óta nem tettem ki kérdést, de ezt írja ki.
2011. ápr. 24. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akkor ezt nem erre kellett volna pazarolnod :D
2011. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A gépedről csak te vagy regisztrálva?Vagy ez az egyetlen regisztrációd?

Mert nálunk én is és párom is regizve vagyunk, és ha valamelyikünk kiír egy kérdést, akkor hiába vagyunk másik fiókba be jelentkezve akkor sem engedi az új kérdést kiírni, csak ha újra indítom az egész gépet.

Ebből arra tudok gondolni hogy nem a tényleges bejelentkezési adatokat ellenőrzi, hanem az ip címet, az meg nekem megújuló, azért működik ha újra indítom a gépet.

2011. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak 1 regisztrációm van.
2011. ápr. 25. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Valaki, aki rajtad kívül használja még a neted, kiírt már egy kérdést. IP rejtő programok úgy tudom, hogy vannak, lehet érdemes azzal próbálkozni. Meg kideríteni, hogy ki lopja a neted.
2011. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
haver ez kizát dolog amit írsz,valaki biztos hogy tesz fel kérdést a te regeddel
2011. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem, mert nem találtam a kérdésim közt új kérdéseket és jelszó rohadt bonyolult (teli van számokkal is). Ép eszű ember nehezen tudná feltörni, de ha mégis akkor miért nem már az egész honlapot támadja.


Mellesleg rajtam kívül kizárt, hogy valaki használja a gépemen keresztül, mert csak én használom a gépet.

2011. ápr. 27. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem,nem ott akkor valami baj van ,nézess utána.
2011. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minek?
2011. máj. 2. 16:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem proxy mögül netezel?
2011. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. máj. 4. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!