Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lehet valahogyan letiltatni...

Lehet valahogyan letiltatni innen felhasználót?

Figyelt kérdés
Van egy falhasználó, aki folyamatosan értelmetlen kérdéseket ír teljesen random kategóriákba, illetve nagyon sok kérdésre értelmetlen válaszokat beírogat. Az egy dolog, hogy ezeket jelenteni lehet, de amikor a 20. kérdésemre vagy általam megválaszolt kérdésnél látom a sokadik válaszát, ami trágár meg teljesen értelmetlen, akkor kezd kissé irritáló lenni!
2011. máj. 9. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig csinálja kitiltják. Sokakat letiltottak már.
2011. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki az ? Mi a felhasználóneve? Ugye nem én vagyok ? :O :)
2011. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát, ha látom, és jelentem, akkor előbb-utóbb kitiltják végleg?
2011. máj. 9. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Van jobb felül egy nagy "Kíber akarok lenni" feliratú gomb, arra nyomkodj vadul.

Nyomj fel mindenkit aki nem fér bele a világról alkotott nézeteidbe, hajrá! Egy idő után tuti kitiltják és ülhetsz itt egyedül, reméljük a saját véleményed nem fog irritálni. Ha mégis, akkor birtokba veszed a gombot újra.

2011. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de nem véleményt ír! engem nem az zavar, ha mások véleményt mondanak! példa: nyúl ivartalanítással kapcsolatos kérdés. válasz: "harapd le"

vagy szerinted ez normális? és legalább 8-10 kérdésnél ugyanettől a felhasználótól hasonló jellegű válasz.

2011. máj. 9. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
az hagyán van most egy olyan író aki iskolai erőszakos beavatásokat,amik már a perver.ió vagy épp a fizikai erőszak határát is súrolják/feszegetik támogatja és kiveri a biztosítékot mindenkinél hogy milyen jó mást fizikai,vagy lelki erőszakkal megalázó helyzetbe hozni.Őt sem tudták letiltani.
2011. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!