Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi idióta kérdés...

Miért van ennyi idióta kérdés a humor témakörben? Komolyan, siralmas, nem humoros, ami itt van.

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik unatkoznak, és például jó viccnek tartják azt, hogy olykor feltesznek kamu kérdést is.
2009. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Humor temakor az egyik legkotetlenebb itt az oldalon. A humorossag relativ. Lehet, hogy ami neked siralmas, azon mas jot mosolyog. En sem kedvelem ennek a temakornek a kerdeseit, de en nem is szoktam oket nezegetni, igy mindenki jol jar. Ajanlom neked is.
2009. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem értem a hétfejű sárkányos vicceket.Elöször vicce de aztán már a századik kérdés után nem...
2009. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én "szoktam" feltenni kérdést ebben a témakörben, de csak azért mert vannak jó válszok és lehet egy kicsit nevetni!
2009. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem vagyok egyedül...
2009. márc. 19. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a számítástechnika, Elektronikus eszközök, stb. oldalakat is!

Ott sokkal több, humoros (idióta kérdés van felvetve!)

SIRALMAS!!!

2009. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali! :-)


Azért mert ez olyan emberek témaköre akiknek van humoruk, és nem olyan embereké, akiknek nincs, röviden...ez a témakör nem neked való. :-)


Üdv:Mr.Humorérzék! :-)

2010. aug. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!