Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan kérdésetek,...

Volt már olyan kérdésetek, amit moderátorok leszedtek az oldalról? Mi volt az a kérdés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem az enyém volt, de volt valaki, aki elmondta, hogyan alázta meg a szomszédait, akik jobbikosok, és csak ezért kegyetlenkedett velük. Pedig ők még át is mentek megkérdezni, hogy mi a baja velük.


Amíg még fent volt, jó páran hozzászóltunk, helytelenítve a viselkedését, mire azt írta: Nektek meg mi bajotok van? Hiszen jobbikosok!


Szóval ennyi, aztán leszedték. Ilyen emberekkel szerintem nincs értelme törődni. Objektív, értelmes hozzászólásra is csak így tud reagálni. sajnálom akinek ilyen szomszédja van.

2011. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt.Egyszer, amikor nagyon ki voltam készülve, megkérdeztem, hogy hogyan öljem meg magam..Most sem szeretnék nagyon élni, de már valamennyit javult a helyzet.
2011. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"fingás nélkül szart sem ér a hugyozás?"


ezt szedték le, a humor kategóriából.

2011. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy lett volna olyan, lehet, hogy volt.


Egyik szobatársam - már nem használja az oldalt -, szóval neki elege lett abból, hogy az állatvédők egy csomó állatkínzós videót tolnak fel ide, "Mi a véleményed a vidiről?" kérdés alatt, és revansnak feltett egy kopasz, elpusztult mosómedvéről képet (linket). Törölték, mert, hogy ízléstelen, sértő meg ilyenek.

2011. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
illegális dologgal kapcsolatos kérdéseket törlik általában.
2011. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a "Hova szarjak?" első kérdésemet törölték le a moderátorok..
2011. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!