Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket is mindig megbántanak...

Titeket is mindig megbántanak ezen az oldalon a válaszolók?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, miféle emberek írkálnak ide :( Élőben, akikkel szoktam lenni (pedig nemcsak családdal meg barátokkal vagyok!), sose bántanak meg, nagyon ritka, hogy valaki csak egy kicsit is megbántson, de tényleg. Még egyetemen a csop.társak se szoktak soha beszólni semmit... De ide ha felteszek egy kérdést, mindig kiforgatják a szavaimat meg mindenféle rossz dolgokat feltételeznek rólam, meg mindig megpróbálják "megmondani a frankót", mintha valami kis hülye lennék, meg nem is tudom, milyen típus van még, de nekem ezek annyira rosszul esnek! :'( Nektek nem? :( Mert persze sok más kérdésnél is ezt látom, nemcsak a sajátjaimnál... Olyan nulla empátiával rendelkező emberekkel van tele ez a fórum, vagy oldal, vagy mi ez :S
2011. jún. 6. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/164 anonim ***** válasza:
74%
Így van..
2011. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/164 anonim ***** válasza:
89%
engem is nagyon sokszor megbántanak. egyszer írtam nekik hogy mennyire el tudják rontani az emberek kedvét meg napját, erre kaptam egy újabb adag leoltást hogy sajnálatos ha ilyen nyomorék túlérzékeny vagyok.
2011. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/164 anonim ***** válasza:
83%

Engem is mindig leoltanak és kiforgatják a szavaimat. Pl. rögtön a legutóbbi kérdésemnél.:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Az elején még zavart, de rájöttem, hogy semmit sem tehetek ellen szóval inkább csak lazán veszem. Úgysem árthatnak nekem, és úgyse tudják, hogy kinek szólnak be. Elraktározom magamban a hasznos infókat a félremagyarázós rosszindulatot meg inkább le se sza.rom.:D

2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/164 anonim ***** válasza:
61%
Nem, engem általában megdícsérnek. Bár én nem kérdezni szoktam, csak válaszolni.
2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/164 anonim ***** válasza:
70%
Nekem mindegy. Bármilyen helyzetbe kerülök, az előbb-utóbb mindig megalázó lesz nekem.
2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/164 anonim ***** válasza:
82%

Ez szerintem a kérdéstől is függ. Sokan olyanokat tudnak felvetni, amitől az ember haja égnek áll.

Más: ha jó hangulatban vagyok, fát lehetne vágni a hátamon, ha meg olyanom van, a legnormálisabb dologra is cinikusan reagálok.

Ezzel valszeg a többiek is így vannak. :) Ja, és látatlanban nagyon sok embernek nagy a szája, élőben meg kisnyuszi kb.

2011. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/164 anonim ***** válasza:
81%
Igen sajnos ez van. Szerintem ha egy normális kérdéshez bunkó válasz érkezik akkor a válaszadó valószinűleg olyan típus hogy nehezn barátkozik és ezért megutáltatja magát mindenkivel.Itt is ez megy véleményem szerint, valahogy élvezik hogy értelmetlen bunkó lekezelő választ írhatnak. Ha viszont egy hülye kérdés van, akkor arra megérdemlik hogy hülyeséget válaszoljanak. De nem hiszem hogy te hülye kérdéseket teszel fel. Ha én meglátok eggyet és eszembe jut valami poénos vicces válasz rá akkor azt írom be, mert tudom hogy a kérdés hülyeség.
2011. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/164 anonim válasza:
77%
Szerintem ne egy ismeretlen, névtelen ember irományán akadj ki, semmi értelme, csak magadnak ártasz. A rosszindulatú megjegyzéseken egyszerűen át kell görgetni az egeret. :)
2011. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/164 anonim ***** válasza:
72%
nagyon meg kell válogatni hogy mit és hogyan írsz, amire tudod, hogy ugranak, azt nem szabad leírni, én azt tapasztaltam, hogy kicsit ferdíteni kell mindig, mert ha olyat írsz a kérdésbe, ami nekik nem tetszik, akkor csak azzal fognak foglalkozni és nem magával a kérdéssel.
2011. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/164 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos itt - anonim módon -, sokan sportot űznek a beszólogatásokból, még akkor is, ha tudja, hogy nincs igaza, csakhogy legyen kibe belerúgni...Az ilyen embert inkább sajnálni kellene, mert biztos boldogtalan :(
2011. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!