Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol a spam? (a GYIK-en)

Vree kérdése:

Hol a spam? (a GYIK-en)

Figyelt kérdés
Kérdés: azt látom hogy az oldalon ha feldobsz egy kérdést az rögtön megjelenik, nincs beépítve egy "jóváhagyás" lépés. (Nem is lenne praktikus.) Bizonyos kifejezéseket ki tud szűrni a rendszer magától a kérdésekből, és nem engedi elküldeni ha nem változtatsz rajta, ez ad egy kis biztonságot. Na de még így is! Miért nem látok ilyesfajta kérdéseket: "Honnan tölthetem le a legújabb filmeket és növelhetem 10xére a farokméretemet? Kövesd az alábbi linket!" stb. A GYIK felvesz egy moderátort aki 24 órában ott ül és olyan gyorsasággal szűri ki a spam kérdéseket hogy mi akik a kérdéseket olvassuk nem is látjuk őket? Nehezen tudom elhinni. :) Egyáltalán, milyen szűröket használ az oldal és mennyire érzi magát védettnek mondjuk, a multi-IP flood-támadások ellen?
2011. jún. 10. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont itt,ahol érdeklődsz.
2011. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!